Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csapott be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csapott be?

Figyelt kérdés
Két éve ismerem.Barátkozásba is belementem volna,de ö nem.Csalodtam a fiukba,meg jo ember ismeretem van.De nem tudom,hogy miert nem orult neki ,hogy legyen egy lány baratnoje,o folyton azt mondja,hogy azert nem mert nem tudd ugy baratkozni h tobbet erez irantam. Miert varja el ha mas is legyen oszinte ha o sem teljessen az .Egy kapcsolatba a legfontossabb az oszinteseg,mert banik igy velem pl tegnap is atjonn akkor meg semmi baja nem volt fel ment a szobamba en meg kesobb mentem fel mert volt meg dolgom,de amikor fel mentem tiszta bunko volt.Amikor meg ismertem tetszett hogy nyugott termeszetu de igy hogy jobban megismertem tiszta agresziv ,azt mindja hogy en miattam lett ilyen.
2015. nov. 8. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert nem csukódtál rendesen.


csakpálvoltampuszisziasztok

2015. nov. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 RRR ***** válasza:

kell ez neked?

az elején megjátszotta a bazári majmot aztán előjött az igazi mivolta

2015. nov. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!