Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik, hogyan tudtátok meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hogyan tudtátok meg, hogy a barátnőtök, feleségetek mással volt?

Figyelt kérdés
Hogy tudtátok feldolgozni vagy szabadulni a gondolattól, hogy megy másik pasival csinálta a ti ágyatokban akár?
2021. jan. 5. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Nincs se barátnőm se feleségem, valszeg nem is lesz, szval nekem tökmindegy.
2021. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Lebukott..a telefonjábol,belezavarodott amiket mondott..
2021. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Úgy, hogy hamarabb értem haza a munkából és rajtakaptam őket az ágyunkban... nagyon szar érzés volt, de őrülten szerelmes voltam, ezért később azt is eltűrtem, hogy már szinte nem is titokban szexelt mással. Pár évig ment ez így, de egy idő után rájöttem, nem mehet így tovább és otthagytam.
2021. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Vannak, akik csak a nőre kenik, mert valójában ők követték el. Rólam gyik exem azt terjeszti, hogy megcsaltam, közben meg ő lépett félre. Ennyi.
2021. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Engem épp az izgat, és erről gyakran beszélek is a feleségemmel, hogy nyugodtan szeretkethetne más férfival.

De sajnos ő nem akar ebbe belemnni, pedig az előző házasságomban gyakra hármasoztunk, és így tudom, hogy számomra izgató és jó, amikor a páromat látom mással szexelni.


Benned mióta él ez a vágy?


Mire gondolsz leg gyakrabban e témával kapcsolatban? Mit szeretnél, hogy mit csináljon a csajod egy másik pasival? Szeretnéd nézni Őket?

2021. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4-es: Sajnálom tényleg, ami veled történt.

Amit hozzáakartam fűzni ehhez hogy ez univerzális viselkedés.

A megcsaló fél többféle módon próbálja meg kezelni a bűntudatát.

Az egyik az amit mondtál hogy azt kezdi el bemesélni magának hogy a partner volt a hibás és emiatt csalta meg. Ergo az azt jelenti hogy a saját felfogásában a megcsaló fél többet ér mint a partnere. Ő megteheti mert a partner egy szemét vagy nemtörődöm dög és megérdemli ami vele történt. És ekkor jön be a félelem hogy a "gonosz" partner (aki a valóságban az áldozat) ugyanúgy megcsalja őt mint ahogy ő is megcsalta a partnert (nem tudom hogy lehet e még követni a magyarázatomat).

Még paranoiás is lehet, fél hogy a partnere rájön hogy megcsalta és akkor lehet hogy bosszúból megcsalja őt is.

A másik verzió az az hogy a megcsaló fél hírtelen nagyon kedves lesz, így próbálja meg jóvá tenni a megcsalást.

Persze színt vallani kevesen fognak, főleg félelemből hogy elveszítik azt az egzisztenciát ami nekik a partnerük biztosít.

Ha megcsalsz valakit akkor szerintem már rég nincs a képben szerelem.

A csalásban lévő izgalom és figyelem is kell nekik és a párkapcsolat biztonsága.

De mindkettő egyszerre nem lehetséges, az önzőség.

2022. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6-os.

Tömören: azzal rágalmazza a másikat, amit ő maga követ el.

Mert gyáva felvállalni a saját tetteit.

2022. jan. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha valaki dugná a feleségemet még fizetnék is érte!
2022. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8: Ha ki is fizetsz akkor az sem érdekel hogyha a feleséged egy dagadt fóka, ha van rajta egy lyuk akkor megyek
2022. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekel, hogy mit érez most a párod?
2022. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!