Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Álltatok bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Álltatok bosszút pasin úgy, hogy pl. ha tudtátok vagy kiderült róla hogy van barátnője, hogy a csajának elküldtétek a screenshotokat a közös beszélgetésről, esetleg az intim fotókat amiket a pasi küldött nektek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
nem, soha. ennél többre tartom magam
2021. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Mivan, izgulsz, hogy lebuksz?
2021. jan. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem nekem kell izgulnom, hanem a pasinak ;)
2021. jan. 8. 23:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem álltam még bosszút, pedig az exemen tudnék, aki mellettem ismerkedett.

Tudnék mit mesélni az új barátoknőnenk, de az is megéri a pénzét, szóval inkább ignorálom őket.


(egyébként én, ha kiderulne, hogy barátnője van, szólnék a lánynak. Nem bosszúból, hanem mert a lánynak joga van tudni és kidobni ezt a férget)

2021. jan. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Még a szerszámát is lefotózta, és leírta mikor hogy csalta meg a nőjét, undorító.....
2021. jan. 8. 23:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Küld el neki aztán meglátod mi lesz
2021. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Úgy általában azt mondom, hogy qrva gáz az igazságosztót játszani kéretlenül.

Van az a mondás, hogy a pokolba vezető út jóakarattal van kikövezve..

talán téged a revans mellett a jóakarat is vezérel, hogy a csaját felvilágosítsd, de ha mindenki mindenért árulkodna jóakaratból vagy sajátosan értelmezett igazságérzetből, akkor gyakorlatilag a törzsi társadalmak meglehetősen erőszakos és primitív szintjére süllyednénk vissza, ami a túlnyomó többségünkek maga lenne a pokol.

Szerintem a bosszúállásnak meg az igazságosztósdinak a határát ott kell meghúznia mindenkinek, hogy okozott-e neki tényleges kárt az alany, vagy sem.

Ha nem, akkor felejtse el az egészet.

2021. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszer az exem írta, hogy szeretne velem találkozni, megbeszélni a kapcsolatunkat, mert szerinte nem zártuk le úgy ahogy kellett volna, persze az új nő tudta nélkül. Megmutattam a páromnak és megkérdeztem tőle, hogy elküldjem e nőnek vagy sem. Ő rám hagyta, de ha Ő lenne a nő helyében örülne neki. Én is így voltam vele, de nem tettem meg. Örültem, hogy megszabadultam tőle még úgy is, hogy Ő dobott a nőért.
2021. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez a pasi számomra gusztustalan. Egy vita hevében le prolizott, agyba-főbe csalja csóri nőt, játssza nekem a menőt, miközben ő a legnagyobb senki. Hát most koppanni fog. Szerinte orvostanhallgatóként én semmit sem tudok, bezzeg ő, a nagy jogász :) Röhejes volt.
2021. jan. 9. 04:36
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elküldtem anno. Igaz, nem tudtam kb 4 hónapig, hogy én csak a 3. fél vagyok. Találkoztunk, de ritkán, hetente 1-2 alkalommal. Májusban indult a dolog, ő akkor vendéglátásban dolgozott a szomszédos városban, én meg a vizsgámra készültem így lehet egyébként se lett volna több időm, de beszélni beszéltünk minden nap. Azért mégis éreztem, hogy valami nem oké, így az ismerősei közt elkezdtem képeket nézegetni stb. Ez még akkor volt mikor iwiw és myvip volt tehát elég régen. Mindig találtam róla bulis képeket, egyébként mellékállásban fotósként is dolgozik így még könnyebb dolgom volt. Ami feltűnt, hogy viszonylag nagy a baráti köre, és mindig majdnem más emberekkel bulizik de volt 1 csaj aki mindig minden képen ott volt. Aztán egyszer csak bejelentette, hogy szakít velem. Na utána beindult a lavina, azzal a csajjal kirakták, hogy jegyben járnak, forever love és a társai. De a csávót társkeresőn megtaláltam aktív profillal, keresi az igaz szerelmet. Ezután a profilt is lefotóztam, a beszélgetesünkből néhány részletet, hogy de jó volt az együtt töltött éjszaka, stb majd elküldtem a menyasszonyának. Mondanom sem kell, hogy szakítottak. Vártam, hogy a srác hátha felkeres, hogy gondoltam ezt, de nem történt meg. A mai napig nem bánom, hogy szóltam a lánynak.
2021. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!