KezdƑoldal » FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok » MegcsalĂĄs » Megcsaltak! Hogy dolgozzam...

Figyelem! A FelnƑtt pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Megcsaltak! Hogy dolgozzam fel? 😱 25/L

Figyelt kérdés
Ma rajta kaptam a pasim egy nƑvel.. És utĂĄna mĂ©g Ă©n voltam a hibĂĄs mindenben. És azt mondta nekem hogy engem csak kihasznĂĄlt. 😭Mit tegyek? Nagyon össze törtem. Egy fĂ©l Ă©ves kapcsolat volt. Észre vettem hogy nagyon furcsĂĄn viselkedik mostanĂĄban de remĂ©nykedtem hogy csak Ă©n kĂ©pzelem be.

2021. jan. 2. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** vĂĄlasza:
10%

És nem csak egy álom volt?

Vagy az is lehet, hogy még mindig ålmodsz...

2021. jan. 2. 21:59
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/18 anonim ***** vĂĄlasza:
7%

Miért hitted, hogy nem fog megcsalni?


Tanulj a hibĂĄdbĂłl!


Legközelebb nƑs pasi szeretƑje legyĂ©l!

2021. jan. 2. 22:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nem értem miért kapok ilyen negatív vålaszokat! Nektek jol esne ha ilyen vålaszokat kapnåtok ilyen helyzetben?!
2021. jan. 2. 22:08
 4/18 anonim ***** vĂĄlasza:
11%

Mit kĂ©ne Ă­rnunk? 25 Ă©ves, felnƑtt(?) ember, hogyan hiheti el, hogy csak Ƒ lesz, örökre???


Üdv a valóság sivatagában!

2021. jan. 2. 22:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/18 anonim ***** vĂĄlasza:
93%
Én sajnĂĄlom ami veled törtĂ©nt. Sztem mindenki valahogy ĂĄt Ă©l egy kĂ©t csalĂłdĂĄst. Most sĂ­rd ki magad, aztĂĄn tudd h nem vesztettĂ©l semmit. ÖrĂŒlj h megszabadultĂĄl egy ilyen alaktĂłl Ă©s nem hĂșzta tovĂĄbb a dolgot. KoncentrĂĄlj magadra, legyĂ©l erƑs. IdƑvel jobb lesz.
2021. jan. 2. 22:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/18 anonim ***** vĂĄlasza:
98%

SĂ­rd ki magad pĂĄr napig, utĂĄna prĂłbĂĄlj meg nem begubĂłzva Ă©lni. CsalĂĄdoddal, barĂĄtaiddal beszĂ©lgess, beszĂ©ld ki magadbĂłl a törtĂ©nteket. Sportolj, mozogj, egyĂ©l finomakat, szĂłval ne hagyd el magad, mert csak rosszabb lesz a kedved. NĂ©zz jĂł filmeket, olvass könyvet, menj ki sĂ©tĂĄlni barĂĄtnƑkkel.


IgazĂĄbĂłl prĂłbĂĄlni kĂ©ne nem belesĂŒppedni a fĂĄjdalomba Ă©s akkor egy idƑ utĂĄn jobb lesz. Persze, most mĂ©g nagyon rosszul esik, de ez is elmĂșlik. Az önbecsĂŒlĂ©sedet nem szabad hagyni, hogy ez befolyĂĄsolja. Te nem vagy felelƑs mĂĄsok szemĂ©tsĂ©ge miatt. Fogsz talĂĄlni rendes pĂĄrt magadnak. Szurkolok neked.

2021. jan. 2. 22:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/18 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Jobb most, mintha mĂĄr lett volna gyereketek. MĂ©g fiatal csaj vagy, keress magadnak egy rendes pasast.
2021. jan. 2. 22:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/18 anonim ***** vĂĄlasza:
98%

Ha szereted biztos sokĂĄig tart majd feldolgozni Ă©s maradandĂł bizalmi kĂĄrokat fog okozni.

Legjobb amit tehetsz, hogy barĂĄtokkal kibeszĂ©led, kisĂ­rod magad, ha mĂĄr jobb, kicsit viccelƑdsz rajta v Ƒk megprĂłbĂĄlnak jĂł kedvre derĂ­teni, aztĂĄn nĂ©hĂĄny hĂłnap mĂșlva talĂĄn jobban leszel.

Illetve prĂłbĂĄlj a pozitĂ­v dolgokra figyelni, pl csak fĂ©l Ă©v volt, szerencsĂ©re hamar kiderĂŒlt, biztos volt mĂ©g hibĂĄja a gyökĂ©rnek, stb..

2021. jan. 2. 22:22
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/18 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes vålaszokat! :*
2021. jan. 2. 22:26
 10/18 anonim ***** vĂĄlasza:
98%
9 Ja, Ă©s mĂ©g egy nagyon fontos dolog van! Ha mĂ©g nem tetted meg, akkor tiltsd le Ă©s töröld mindenhol a hĂŒlye exedet, telĂłszĂĄmĂĄt is tiltsd Ă©s töröld. VĂ©letlen se ess abba a hibĂĄba mint egyesek, hogy nĂ©zegeted a neten Ă©s ezzel kĂ­nzod magad. Ne is legyen lehetƑsĂ©ge többet megkeresni, mert az ilyen ganĂ©k ezt szoktĂĄk. FeltĂ©pi benned a sebeket, csak hogy magĂĄt szĂłrakozzassa. Nem szabad erre lehetƑsĂ©get hagyni. Tiszteld magad Ă©s bĂĄnj jĂłl magaddal te. Ez nagyon fontos. Hidd el, gyorsan elfelejted majd az egĂ©szet. Egy szĂĄnalmas, gonosz emberre ne pazarolj tĂșl sok idƑt.
2021. jan. 2. 22:33
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!