Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok! Álltatok bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Álltatok bosszút pasin úgy, hogy pl. ha tudtátok vagy kiderült róla hogy van barátnője, hogy a csajának elküldtétek a screenshotokat a közös beszélgetésről, esetleg az intim fotókat amiket a pasi küldött nektek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap borítottam a dolgot. Kicsit sajnálom a nőt. Külföldön dolgozik, pár hónapja ment ki. Közben ismerkedtünk meg a drágával, aki odahívott hozzá és el sem engedett. Tegnap véletlenül pont a kezemben volt a telefonja amikor szerelmes üzenetet kapott. Én kíváncsiságból ráírtam és szegény nő nem hitte el, hogy náluk lakom. Mit ne mondjak óriási perpatvart okoztam.

Vannak ilyen férgek. Most magyarázkodhat. És én már ott sem vagyok...

2021. jan. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Elküldtem a csajának, várom a pasi ajvékolását :))) Megérdemli, megtanulja kit nevezzen prolinak.
2021. jan. 10. 09:46
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így tudtam meg, hogy mit csinált az a rohadék. Ráadásul terhesen. Jól tetted, hogy elküldted.
2021. jan. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam a megcsalt lány. Az egész beszélgetésüket elküldtem a csaj pasijának. Azóta sem bánom, hiába utált akkor a fél suli emiatt, mert szegény lány... Blehh
2021. febr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!