Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megcsalás után normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsalás után normális életet élni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akiknek sikerült helyrehozni a dolgokat,és boldogok újra?
2021. jan. 9. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem sikerült, de aztán megint szakítottunk.


Hagyd inkább. A megcsalás súlyos bűn, ne bocsáss meg.

2021. jan. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért szakítottatok,újabb megcsalás?
2021. jan. 9. 23:45
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Én csak nélküle tudtam újra normális, lelkileg teljes értékű életet kezdeni. Egyszer megpróbáltam vele, de megint megcsalt.
2021. jan. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

En is kudarc.

Habár nem megcsalt hanem társkeresőn volt. És a pláne hogy az egyik legszebb legszerelmesebb szenvedélyesebb ejszakánk után rögtön másnap ment fel az oldalra és végigböngészett sacc 20 csajadatlapot


Nem volt balhé siman csak szembesitettem vele es siman csak le akartam lépni. Erre nem tudtam mert megelőzött azaz nem hagyhattam nyitva a lakását. Nem tudtam elmenni. Igy őrlödtem. Lehűlt ő is én is folytattuk ugy hogy kiregizett.


Aztán 4 évig tűrtem a hasonloit. Társaságban flörtök csajokkal, engem égetve, facen kizárolag a nőismerősei adatlapját böngészgette folyton, stb


Aztán mivel már nem voltam boldog mellette lelépett arra hivatkozva hogy en csaltam meg. Ezt a kamut szépen körbeterjesztette. Senkit nem érdekelt az igazság.

2021. jan. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
*rögtön másnap reggel
2021. jan. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Tovabbi lelki sebeket szeretnel? Ezek nem romlottak el, gyarilag ilyenek. Persze, hogy meg fog csalni, csak alkalom es lehetoseg kell hozza.
2021. jan. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Csak mással.
2021. jan. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Ez mindkét fél egyéni habitusától függ. Volt már ilyesmire példa, de a tapasztalat azt mutatja, hogy a megcsalás utáni tüske benne marad az emberekben egy életre. Eleve ha sor került a megcsalásra, akkor a megcsaló félnek nem volt annyira fontos a kapcsolat.


Miután kitudódik és az áldozat megbocsát kétféleképp szokott folytatódni. Vagy vérszemet kap a félrelépő fél és még jobban félremegy vagy csak óvatosabban csinálja. Vagy az áldozat innentől aduászként használja ellene a múltban elkövetett hibáját.


Ez pedig szépen lassan kinyírja az amúgy is instabil lábakon álló kapcsolatot és csak idő kérdése, hogy valamelyik fél találjon egy harmadikat, akivel úgy tud kilépni a kapcsolatból, hogy ne maradjon egy napig se szingli.


Ettől függetlenül önmagában erre nem lehet válaszolni anélkül, hogy ismernénk mind a két felet.


Én ismerek párokat, akik nyitott kapcsolatban élnek és boldogok. Olyat is, akik félig nyitott kapcsolatban és szintén nincs tüske abban, akit rendszeresen "csalnak". Sokféle ember van, sokféle kapcsolat.

2021. jan. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Ha picit részletesebben írnál a helyzetről jobban tudnánk tanácsot adni:

Egyszeri volt vagy többszöri?

Ő vallotta be vagy lebukott?

Pontosan mi történt?

Stb..

2021. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Lassan 6 éve,hogy kiderült a másfél éves kapcsolata.

Azóta is együtt vagyunk,mert nagyon szerettem/szeretem Őt.

Boldog vagyok e?

NEM!!!!

Szeretem,de belehalok mindennap.

Azóta is megcsalt párszor. Előttem flörtöl,keresi a szemkontaktust minden nővel. Megalázva ezekkel.

Nincs szex. Illetve rohadt ritkán.

Tudja velem mindent meg lehet tenni.

Hát sok sikert annak aki olyan lúzer szerencsétlen mint én.

2021. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!