Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire normális dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog az, hogy a társadalom 99%-a elítéli a megcsalást, közben sokan dugnak félre?

Figyelt kérdés

Mondjuk ebben én is benne vagyok. A sárgaföldig lehordom azt, aki megcsalja a barátnőjét, bezzeg ha nekem lehetőségem van félrekefélni egy jó nővel, bizony nem hagyom ki az alkalmat.


Miért?


2019. aug. 18. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Mert elméletben mindenki jobb ember, mint a valóságban. A férfiaknak nincs bajuk a telt nőkkel, de ha egy férj lelép, akkor mindenkinek az első gondolata az, hogy a nő biztos meghízott. A nőknek meg nem számít a pénz meg az izmok, de ha egy pasi panaszkodik, hogy sikertelen a nőknél, akkor mindenki azt tanácsolja neki, hogy kezdjen el gyúrni meg építsen egzisztenciát.
2019. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Csak itt gyakorin ítélik el, a valóságban senkit sem érdekel, kivéve azt akit megcsaltak.
2019. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
21%

Mert az őszinteség nem jó tulajdonság, ha párkapcsolatról van szó.

Persze mindenki elvárja, de amikor megkapja, akkor meg lázad.

2019. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

mennyire normális

-hazudni

-csalni

-lopni

-ölni...

pont annyira


" A világ százszor jobb hely lenne, ha a Tízparancsolatból betartanánk kettőt. Bármelyik kettőt..."

2019. aug. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire sem normális. Ettől még vannak gerinctelen emberek sajnos. Én is elítélem a félrelépés minden formáját, soha meg sem fordult a fejemben. 14 éve élek a férjemmel, szeretem őt és semmi esetben sem tennék olyat, amivel fájdalmat okozok neki.
2019. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
Sok a kétszínű ember. Ez a magyarázata ennek.
2019. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#4


Inkább ne, bármit, csak a vallást ne. :D

2019. aug. 18. 09:56
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Vannak dolgok, amiket mindenki elítél papíron, aztán mégis mindenki csinálja.



Tudod, hogy van az, hivatalosan még senki nem látott Való világ epizódot sem, mert azt a szennyet senki nem nézi...

2019. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

A társadalom mindig elítéli azt, ami árt másoknak. Megcsalás, lopás, verekedés, gyilkosság, rongálás. Sokan mégis megteszik. Többnyire őket nevezik deviánsnak, és kiközösíti őket a társadalom.

Most az okoz gondot, hogy elvileg elítélendő, de minden fórumon tolják le az ember torkán, hogy nincs ezzel gond, sőt még azt ítélik el legjobban, akit megcsaltak.

2019. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Vannak akik csak képmutatásból ítélik el, mert félnek, hogy kiközösíti őket a társadalom, ha nem ezt teszik. Meg sokan bár tényleg elítélik, de gyenge jellemek, és nem tudnak ellenállni a kísértésnek, az emberek többsége ilyen és általában ha valaki másban felismerik a saját gyengeségüket, azt mindennél jobban fogják utálni, mert emlékezteti őket magukat is a saját gyarlóságukra. Mindig könnyebb a más szemében a szálkát meglátni.
2019. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!