Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor egy hűtlen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy hűtlen férfi visszatér a párjához arról a nőröl mit gondolnak azok az elhagyott szerető nők?

Figyelt kérdés
Mármint ha te szeretője voltál egy pasinak, de az egy idő után lelép és újra tovább éli az életét a feleségével azokról a feleségekről mit gondolnak a volt szeretők? Hogy szar nő, valamiben nem jól teljesít, jobbnak érzik tőle magukat azoktól a nőktől azok a nők akikkel félrement a férfi? Olyan szituációra gondolok inkább amikor a feleség előtt nem derült ki a hűtlenség. Remélem érthetően tettem fel a kérdésem

2021. jan. 10. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Én nem fogadnám vissza, így nem érdekelne hogy ki mit gondol.
2021. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
A nőről semmit, csak a férfiról, hogy nyámnyila.
2021. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem az a lényege, hogy visszafogadják-e a pasit avagy sem hanem, hogy a szeretők ezeket a megcsalt nőket lenézik-e?
2021. jan. 10. 15:24
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Az valószínű hogy egyénfüggő. Ebben a kérdésben, mint sok másban sem, nem lehet általánosítani. Egyébként van aki beletörődik és biztos hogy van olyan is, aki esetleg megpróbálja tönkretenni a meglevő kapcsolatot. 🤷‍♂️
2021. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem lenézik igen. Mert a pasi ilyenkor elég rossz színben tünteti fel a feleségét.
2021. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 általában igen, ilyenkor jön hogy házisárkány, nincs szex, nincs szenvedély, nincs semmi. Aztán sokszor kiderül, hogy nincs is semmi probléma, csak kalandra vágyott.
2021. jan. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6# igen így van
2021. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem elég beteg az a nő, aki úgy lesz szerető, hogy a feleséghez hasonlíthatja magát, és bármilyen vélemènye van róla. Most akkor ő érdekli, vagy a férj?

Ha a férj mégis a feleséget választja, akkor persze, hogy csúnyákat gondol róla, sőt a gyáva féreg pasiról is, aki előtte szídta a feleségét hónapokig. Sokszor csak itt esik le neki, hogy milyen is a férfi valójában.

2021. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Maximum az ilyen feleseg rohogi ki a szeretot,h meg szexre se kellett olyan semmirekello ocsmanysag.
2021. jan. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozott nálam házas ember, nem néztem le a nőt emiatt. Az illető negyedik felesége volt már, ami ő róla árulkodik, nem a nőkről.

Aki lenézni egy kapcsolat szenvedő alanyát, akit megcsalnak, az nem normális. Biztosan tudom, hogy vannak olyan nők, akik jobbnak, szebbnek, okosabbnak hiszik magukat, pl az exem új nője, akivel mellettem ismerkedett meg. Én jószándékkal hívtam fel, miután a dolgokat megtudtam és szóltam neki, hogy mind a kettőnknek hazudott. A köszönet az volt, hogy később provokálni kezdett, összejöttek és elkezdte hirdetni, hogy ő "nyert" és nekem nem szar egyedül lenni? No comment... :D

Igazán megkérdeztem volna, hogy mégis mit nyert. Nem magától választotta őt a "férfi", hanem akkor szaladt a karjaiba, miután kiraktam magamtól. De örüljön akkor az új kis görényének. :D


Szóval ez is csak egy olyan kérdés, amiben általánosítani nem lehet. Emberfüggő, ki mit gondol. Normális ember nem néz le ismeretlenül senkit.

2021. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!