Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amikor egy hűtlen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy hűtlen férfi visszatér a párjához arról a nőröl mit gondolnak azok az elhagyott szerető nők?

Figyelt kérdés
Mármint ha te szeretője voltál egy pasinak, de az egy idő után lelép és újra tovább éli az életét a feleségével azokról a feleségekről mit gondolnak a volt szeretők? Hogy szar nő, valamiben nem jól teljesít, jobbnak érzik tőle magukat azoktól a nőktől azok a nők akikkel félrement a férfi? Olyan szituációra gondolok inkább amikor a feleség előtt nem derült ki a hűtlenség. Remélem érthetően tettem fel a kérdésem

2021. jan. 10. 15:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Úgy gondolom nem dicsőség a feleségnek mikor a férj visszamegy nincs ló jó a szamár is alapon. Elég megalázó helyzet. Falunkba történt ilyen, a feleségét tiszta hülyének nézték hogy visszafogadta a férjet ezek után. Nem is voltak sokáig együtt...
2021. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy gyermektelen idősebb no kolléganőm aki egy hazas pasival kavart. Úgy beszelt a feleségéről hogy indulattal . Dagadt hajpacninak, hiszterikanak nevezte.
2021. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Én sajnáltam és irigyeltem, mert rájöttem, hogy őt szereti úgy, ahogy engem nem fog soha. Pedig én voltam a szebb és hozzám úgy vonzódott, ahogy hozzá már nem fog soha. Mégsem arról van szó, hogy bármiben jobb lett volna nálam vagy én nála, hanem arról, hogy én már nem fogok neki gyerekeket szülni és velem már soha nem fog közös otthont építeni és mi már soha nem emlékezhetünk egymás fiatalságára. Egyszerűen ő jött előbb és ezeket vele élte meg és ezzel nem vehetem fel a versenyt soha. Egy idő után rájöttem, hogy nem is akarom. Mellettem utánuk vágyakozott volna. Egyébként nem feküdtünk le egymással, de ami köztünk volt, bőven több sima szexnél.
2021. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a szerető személyiségétől függ. A lábtörlő típusú szerető, meg aki feltétel nélkül szereti a pasit még a megalázás után is, hogy hitegette esetleg a pasi, aztán a feleséghez ment, még akár irigykedik is, vagy azt gondolja, a másik nő jobb nála vmiért, vmiben. Van, aki meg lenézi, mert "attól még hozzám járt el, mert tőle nem kapott meg mindent / biztos csak a gyerek meg az anyagiak miatt ment vissza / mással is meg fogja csinálni / csicska lábtörlő" stb.
2021. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátok is lenézik nem a szerető,ismerősünket csalta a férje,el is hagyta aztán idővel visszament....A feleség meg büszke is volt ,hogy na O lett a nyerő 🤷Ezek a dolgok szánalmasnak, önbizalom hiányos emberek csináljak magukkal.
2021. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!