Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalás ma már természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalás ma már természetes, és biztos?

Figyelt kérdés

Hülye kérdésnek tűnik.. nagyon nagyon sok kérdés alatt olvastam, hogy főként a férfiak nem tudnak monogam kapcsolatban elni sokáig, inkább poligám.


Jelenleg kapcsolatban elek, nagyon szeretem a párom, ő is engem.. nyilván egy minimális félelem van benne, hogy mi van, ha egyszer ő is.. persze ennyi erovel én is.


Annyi megcsalasos kérdés van itt is, eszméletlen. Tényleg, ez igazából csak idő/érzelmek kérdése, és a másik félrelép?


2021. jan. 14. 11:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Férfiaktól igen.
2021. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Valakinél az, másoknál nem. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni.
2021. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez erzelmi intelligencia kerdese, hogy megcsinalok-e olyat a parommal, amit ha velem megcsinalna nagyon csalodnek.


De mint tudjuk a fejlett erzelmi intelligencia egyre ritkabb, igy a megcsalas is gyakoribb lehet, de semmikeppen sem termeszetes. Tehat maga a megcsalas inkabb mar csak okozat.

2021. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
Sok mindentől függ. Vannak ugye alapból olyanok, akik képtelenek egyetlen emberrel lenni huzamosabb ideig. Aztán van olyan, amikor valaki beleszeret egy harmadik személybe, de a biztos kapcsolatból azért mégsem lépne ki, úgyhogy inkább megcsalja vele a párját
2021. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
szerintem pont, hogy ritkább a megcsalás, mert sokkal könnyebb válni.
2021. jan. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
5: nagyon sok esetben ki se derül, vagy csak nagyon későn. szerintem többen választják a megcsalást mint a válást , sajnos.
2021. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Léteznek számomra olyan jó nők, akiket nem csalnék meg. (Nem kell instacicákra, plázaptsákra gondolni, mindenkinek más a jó.) Más kérdés hogy több év után azt látom az olyan nők nem érdeklődnek irántam.
2021. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Több házas pasival is volt dolgom (nem vagyok rá büszke). Egyetlen egy olyan nem volt, aki amikor kezdeményeztem, ellenállt volna. Ez nem azt jelenti hogy mind ilyen, biztosan vannak hűségesek is, de nekem ez a tapasztalatom. A nőket nem tudom, náluk nem szoktam kopogtatni. Most is kb. szerető vagyok, vagyis inkább szexkapcsolatnak mondanám. A pasi nem akar válni, mert a felesége egyébként jó anya, nincs vele baj, lassan kifizetik a házukat, a gyerekeknek rendes családot akar. De szex az nincs, ha meg van, az inkább maszatolás. Hányan lehetnek ilyen vagy hasonló helyzetben?
2021. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Undoritobbat mint parunk megcsalasat nehez elkepzelni erzelmileg megis sokszor olvass ember megtortenik.. Miert mert csajok olyan pasikat valasztanak akik ezt megteszik mert noi nem felszinese valt es naiva
2021. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%
Én ugyanúgy vagyok,mint a 8as, csak mi már két éve szeretjük is egymást. Én sem akarom,hogy elvaljon. Nem akarok senkivel osszekoltozni. Egyelőre jó ez,aztán majd ki tudja,mit hoz a jövő. Szerintem nem csak a férfiak hajlamosak a megcsalasra, a nők ugyanúgy.
2021. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!