Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért bizonygatják sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bizonygatják sokan, hogy a megcsalás természetes, normális dolog, és mindenki (is) csinálja?

Figyelt kérdés

Főleg interneten, főleg arc nélkül hangoztatják sokan: a megcsalás természetes, soha senki nem bírja ki nélküle, a monogámia nem való az embernek, a férfi dolga hogy szórja a magját, a nő megteheti ha elhanyagolják otthon, blablabla, tényleg az a mondandó lényege, hogy MINDENKI megcsalja a párját.

Ha valaki leírja, hogy őt nem csalja a párja, tudja ezt és bízik benne, akkor egyből rárepülnek és nekiállnak bizonygatni, hogy DE, igen, tessékcsak elhinni, egész nap félrekefél, NINCS olyan, hogy nem. (Nekem is párszor megpróbálták bemagyarázni, hogy igenis megcsal a párom, aztán mikor leírtam részletesebben a körülményeinket, életvitelünket, és visszakérdeztem, hogy szerintük hogyan és mikor, akkor nagy csend lett :D )

A kedvencem az a típus, aki engem próbál meggyőzni, hogy márpedig én megcsalom a párom (csak nem tudok róla...?), ami végképp teljes agyrém, mert én magam azért csak jobban tudom, hogy mit csinálok, mint valami idegen...


Szóval ennek mi értelme? Ezt miért csinálják? Miért fektetnek emberek energiát abba, hogy meggyőzzenek másokat, hogy igenis őket is megcsalják, sőt, ők is megcsalják a párjukat? Miért fontos nekik ennyire, hogy bemagyarázzák másoknak ezt?


2018. aug. 22. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
2018. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
5%
nem tudják mi a jó..és, hogy létezik
2018. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Azért ilyenek, mert rettenetesen sok buta, egyszerű ember van, aki azt hiszi, hogy amit ő gondol, az úgy is van. Alapvetően valóban sokan flörtölnek (nekem is volt szerencsém ilyen párhoz), van olyan, aki tovább is megy (ehhez is volt szerencsém), de nem minden ember egyforma.
2018. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Trollkodás és/vagy önigazolás a saját hitványságukra. Elvégre ha elhitetjük mindenkivel, hogy mindenki hitvány, akkor nem kell szégyellnünk a saját hitványságunkat, nem?


A másik az, hogy a monogámia nem feltétlenül egyenlő a hűséggel és nem feltétlenül feltétele annak, és a "félrekefélés" nem feltétlenül egyenlő a megcsalással/hűtlenséggel, csak a jelenlegi, rendkívül kisajátító és gyerekes párkapcsolati kultúránk szerint az. Ha egy pár közös konszenzusa alapján belefér az, hogy időnként másokkal is szexelnek, ám legyen, jó nekik. De természetesen ezt sem szabad ráerőltetni senkire.

2018. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tényleg sok a megcsalás manapság és az emberek már szkeptikusak azzal kapcsolatban, hogy igenis vannak még hűséges emberek. Engem is eléggé sokkolt, mikor a többedik volt randipartneremről is kiderült, hogy végig volt valakije(mert annyi eszük volt, hogy később bekövettek instán vagy bejelöltek facen és láttam a barátnőikkel való közös képeket). Szóval csodálkozol, ha ennyi hulladék ember van, hogy mindenki szkeptikus?
2018. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyre többen így gondolják,a szexuális életünk is átalakult, az ahhoz fűződő gondolkodásmód, és értékrend is. Attól persze ez még nem jó, de tény hogy így van.
2018. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

🤣🤣🤣🤣

Ezt írhattam volna én is, öt évvel ezelőtt.

Aztán kiderült, hogy az én szentnek hitt hűséges kicsi férjem egy éve dugja a kolléganőjét, bent a munkahelyen.

Utána gyorsan rájöttem, hogy a hűséges férfi csak hiú ábránd. Elég volt hozzà pàr hét tàrskeresőn.

Majd rájössz te is. Csak az kérdés, hogy ki mikor fog megcsalni, nem az, hogy megteszi-e.

2018. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

Na, igen, pontosan erre gondoltam :D

Neked rossz tapasztalatod volt, ezt nagyon sajnálom. De ettől más miért lenne ugyanilyen?

2018. aug. 22. 14:29
 9/20 anonim ***** válasza:
38%
#7 Így van sajnos. De a többség már randizgatás alatt sem képes hűségre, nemhogy kapcsolatot kialalkítani vagy kapcsolat mellett nem félrelépni. Jellemzően heti 1-2x elhívnak valahova, a többi nap mit csinálnak vajon a nyári szünetben annyira nagyon elfoglalt egyetemisták? Nyilván más lányokat is kúrogatnak, így csak ennyire férsz bele a naptárukba :) Aztán jönnek a kifogásokkal, hogy jaj bocsi csak annyira nagyon elfoglaltak voltak, aztán egyszercsak szemjön veled a kocsijával és nocsak, valami csajszi ül mellette. Na így próbálj bízni a férfiakban😀Az idősebb korosztály sem jobb semmivel, csak ők már házas emberekként csinálják ezt, a naiv lelkű feleségek meg azt hiszik, hogy csak sokat túlóráznak, de hát az ő férjük soha nem tenne ilyet. Nyilván.
2018. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
#8 Senki nem mondta, hogy minden férfi ilyen. Csak úgy a 80%. Majd idővel te is pont ennyire kiábrándult leszel, ha észreveszed magad körül, hogy mennyi ilyen eset van :D
2018. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!