Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért folyik a csapból is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyik a csapból is a megcsalás?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a kollegáim, az ismerőseim, itt vadidegenek, mindenki csalja a párját vagy szemet huny ha őt csalják.

Komolyan nincsenek a világon olyan emberek, akik komolyan gondolják a kapcsolatukat, a fogadalmukat vagy simán csak tisztelik a másik embert? Annyira kiábrándító, hogy mindenki vihető lenne. Ezt adja a tv, itt is mindig ez a téma...

Teljesen elfogadottá vált már a megcsalás? Nem elítélendő? Miért kell ehhez hozzászokni? Jutnak valamire azok akik ilyen tiszteletlenséget megengednek maguknak?


30/N



2021. jan. 14. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Vannak még azért akik komolyan gondolják. És még mindig nem elfogadott. Sokan inkább nem mernek, vagy nem tudnak kilépni az ilyen kapcsolatokból. Akár gyerek, akár pénzügyi, vagy akár lakhatási gondok miatt. Nem olyan egy utána újrakezdeni, újra bízni valakiben.
2021. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"nem olyan egyszerű" 🙃🙂
2021. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hellmano ***** válasza:
56%
Nálunk víz folyik belőle, de lehet átlagos háztartásban élek...
2021. jan. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Én ismeretségi körben csak elvétve látom ezt.


Egyébként első mindent leírt.


N26

2021. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

A férfiak azért csalják a feleségüket/barátnőjüket, mert a beetetési időszak letelte után a szex mennyisége és minősége lecsökken. A nők a puncit csak a férfi bankszámlájához való közvetlen hozzáférés és az élete fölötti teljes uralom, befolyásolás és kontroll megszerzéséig használják a férfiak behálózására. A férfiak kényszerből keresnek olyan nőt, aki hajlandó velük a testiségre is.

A nők egy része azért csalja meg a férjét/pasiját, mert az agyába beleivódott a filmekből, sorozatokból, a barinők mantráiból, és/vagy egyéb rossz példákból, hogy "minden férfi csalja a feleségét" - így Ők vérbosszúra szomjazva a férjük számára betagadott puncit odatolják valami másik f@$z végére. Más részük pedig continuous improvement-et hajt végre a vagyoni helyzetére vonatkozóan. Azaz gazdag péniszról ráugrik egy még gazdagabb péniszre, ezzel növelve saját bevételét. A házasság intézménye ilyen esetben szintén csak egy eszköz, hisz válás esetén a bíróság általában a nő részére ítél, igyekszik teljesen kizsigerelni és ellehetetleníteni a férfit. Ritkább esetben a nő éppen - valami érdekes ám felettébb kedvező defekt miatt - szereti a szexet. Na ezek a nők vagy nem érik be a férjükkel (elégedetlenek a teljesítménnyel) vagy azt hiszik mással jobb, vagy nem tudják mit akarnak, mit keresnek csak keresik.

2021. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Fordítsuk meg: miért folyik a csapból is a hűség?


Ha kevesebb jelentősége lenne a szexnek és a megcsalásnak, nem lehet hogy kevesebb házasság menne tönkre?

2021. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én és a Párommal 11 éve együtt vagyunk, nagyon sokat formaltuk egymást. Ha volt bármi nehézség, akkor megbeszéltük. Voltak mélypontok, azokon hal'istennek túl vagyunk.


Én ismerek olyanokat, akik komolyan gondolják, mint mi.

26/N

2021. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok, azt kihagytam, hogy sosem csaltuk meg egymást.
2021. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
A páromat csaltam már meg, engem is csaltak már meg. Más, más pár volt. Mindketten szar érzés volt. Azóta elengedtem, hogy ezen háborodjak fel. Tisztelem azokat, akiket ez megy, én nem tudom hogy lehetne ilyen tökéletes kapcsolatot létesíteni. De ha szexen kívül hűségesek maradunk egymáshoz, bajban számíthatunk egymásra akkor nekem az már megfelel
2021. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Addig egyetértek veled /nő vagyok/ hogy sok feleség a pénzéért és a férje élete feletti teljes kontrollért van a férjével. Amit viszont a női hűtlenségről írsz, meg hogy a nő, -aki csal- még több anyagiakat akar az nem állja meg a helyét. Meglátásom szerint az a férfi csalja az feleségét aki túlságosan alárendelődik. Feleség kezeli a pénzét, kontrollálja, meg úgy általában mindenben az van amit az asszony akar. Az ilyen férfi a szeretőjével kompenzál. Ehhez az is hozzátartozik, hogy a szerető semmit nem kap tőle!
2021. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!