Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan buktassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan buktassam le?

Figyelt kérdés
A minap a párom mobiljának kijelzőjén vmi csaj üzenetét láttam.. Olyannak tűnt mintha vmi társkereső applikácion keresztül kapta volna az üzenetet...Mivel nemtudok belépni a mobiljába (jelszoval védett) és van olyan sanda gyanum h levelezget vkivel (most már nem csak gyanu) hogyan buktathatnám le? Keresgéljek utána társkeresőkön(nemtudom melyik lehet az)? kétségbe vagyok esve :( csaltak már meg..nem akarom ujra h vki a bolondját járassa velem 30/L

2021. jan. 13. 16:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Kamerázd be az egész lakást
2021. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
És ha csak random megkéred ,hogy mutassa meg a telefonját ?
2021. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

törölheti is az üzeneteit...és aztan már sokkal ovatosabb lesz..és még én jövök ki rosszul...

igy kitudja meddig fog belőlem hülyét csinalni...

2021. jan. 13. 16:28
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Kedves harminc éves lány.


Én azt tapasztaltam, hogy ha őszintén élek, és egyenesen, akkor csak őszinte, és egyenes emberek maradnak körülöttem. Ha megengedném a kapcsolataimban az ilyen bizonytalanságot, akkor bizalom eleve nem lenne képes kialakulni sem.

2021. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Felnőtt kapcsolat... tudod, ahol nem a játszmázós, nyomozgatós tinik vannak
2021. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Ami ingyenes és sok nő van fent, az a badoo. Ott lehet fent a párod. Más normális társkereső oldal nem igazán van. Talán még a love.hu, de már az se olyan.
2021. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
Azzal mit ersz, ha lebuktatod? Dobd ki, ha nem bizol benne, ennyi bizalommal, mar ugyse lesz ebbol normalis kapcsolat.
2021. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
30 évesen hogyhogy nem volt annyi eszed, hogy egyszerűen rákérdezz abbana pillanatban ahogy megláttad? A reakciójából úgyis mindent tudnál.
2021. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Angel3000 ***** válasza:
5%
Szia! Sok esetben, a férfi csak szòrakozik az illetôvel, csak irogat, de nem talàlkozik vele! Egyik baràtnöméknél is ez volt, kiszurta hogy a baràtja irogat valakivel! Ki is derûlt, de nem volt személyes talàlkozàs.
2021. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

9, nem hiszem, hogy ez a lényeg. A tali màr csak hab a tortán. Nem kevésbé megalázó még az sem, ha párkapcsolatban társkeresőn van fent, nemhogy ha még ismerkedik is. Ne kelljen már barátnő mellett egotuning más nőtől.

Engem legalábbis nem kevésbé háborítana fel, ha csak beszélgetne, az sem. Rég rossz, ha megszületett a gondolat, hogy mással is ismerkedne.

2021. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!