Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem az enyém a gyerek. Párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az enyém a gyerek. Párom még nem tudja, hogy tudom. Mi a következő lépés?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttünk kb. akkor lett terhes, de nem gondoltam bele, hogy esetleg az előző partnerétől. Most egyéves a kicsi és apasági teszt után bizonyos, hogy nem az enyém. Nagyon valószínű, hogy párom tisztában volt a dologgal, mert anno indítványozta a gumi nélküli szexet, amibe én nem mentem bele, aztán nagy meglepetést színlelve adta elő, hogy teherbe esett.

A kicsiről nem akarok lemondani még így sem. A bíróság valószínű az anyjának ítélné, akinek ezek után viszont semmi erkölcsi joga nincs, hogy nevelje, mert értéket nem fog tudni neki átadni, csak romlást. Másik megoldás egy külföldi ország, ahol nem érvényesíthető magyaroroszági kiadatás és ahol pár hónapot már éltem. De azt sem szeretném, hogy az anyját soha ne lássa a "fiam".



2021. jan. 16. 12:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Te most arra célzol, hogy elrabolnád a gyereket, aki ráadásul nem vérszerinti rokonod? Legyél olyan kedves, egyértelműen írd le, mi a dilemmád!
2021. jan. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
MINDENT írass a nevedre, és vedd ki az összes pénzt, ha váltok, semmit ne kapjon!
2021. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Tehát válni akarsz és vinni a gyereket?
2021. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha az apaságin kijön, hogy nem a te gyereked, nulla jogod lesz hozzá
2021. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
54%
Te mit akarsz? Ha a nőt és a gyereket szereted, akkor tényleg számít a genetikai összekötődés? Szerintem nem (nekem is van örökbe fogadott gyerekem). Szóval ha szereted, akkor hajrá, legyetek boldog család, vedd el, és hajrá. De előtt érdemes egy tisztázó beszélgetést tartani.
2021. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
7%
Ha szereted a srácot, maradjatok együtt, de magyarázd el a kancának, hogy innentől tudja, hogy hol a helye, és a levegővételhez is kérnie kell engedélyt!
2021. jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Ennek mi értelme? Gondolom azt akarta, hogy gyereknek legyen apja. Te annyira az apja lettél, hogy el akarod venni... Mi a probléma? Maradjotok együtt. Tisztázd
2021. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
"az anyjának ítélné, akinek ezek után viszont semmi erkölcsi joga nincs, hogy nevelje, mert értéket nem fog tudni neki átadni, csak romlást. " Ezt az öskori baromságot!!! Azért mert félrek.rt, téged átvágott, lehet jo anya, nevelheti a gyerekét tisztességgel!
2021. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Vagy maradsz és vállalod a családosdit, vagy húzz a francba.
2021. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Az se biztos félrekúrt, előző partnere előzőleg is teherbe ejthette. Gondolom az anya másik apát akart. De az kerdes elozo partner tudja ezt?
2021. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!