Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem néz ki furán, ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem néz ki furán, ha egy pár összeházasodik (polgári) mert jön a gyerek, az egyházit+lagzit a következő évben tartják, a szülés után?

Figyelt kérdés

2014. máj. 13. 10:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen, az már nem ugyan olyan. Én voltam egy ilyen lagzin mindenki nagyon unta.
2014. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Kései Sirató ***** válasza:
80%
Kicsit fura, igen. Én akkor tartanám a lagzit is , amikor a polgárit. Legfeljebb templomit nem tartanék (ha nagyon látszik a terhesség).
2014. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
51%

Én nem házasodnék azért, mert jön a gyerek. Az én felfogásom szerint (lehet, hogy kicsit fura), ilyenkor a férfi a gyereket akarja csak, nem a nőt.


Mi terveztük a babát, aki viszont már két éve nem sikerül, úgy, hogy nem voltunk összeházasodva.

Erre karácsony előtt a párom megkérte a kezemet. így viszont teljesen biztos vagyok benne, hogy engem szeret, és így hozzá is megyek május végén.

2014. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem azért unták, mert időben máskor volt, hanem mert maga a lakodalom unalmas volt.. ez a kettő abszolút nem függ össze.


Mintha azt írnád, hogy szerdai szülinapos ne tartson bulit szombaton, mert az unalmas lenne :D


Szerintem nincs ebben kivetni való.

2014. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nem. Számomra ráadásul a polgári csak papír, az egyházi pedig komoly és életre szóló eskü. Katolikusként pedig szentség.

Nem az számít, mikor rendeződik a kérdés, hanem az, hogy megvan a komoly elhatározás és egymás vállalása.

2014. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem azért unták, mert időben máskor volt, hanem mert maga a lakodalom unalmas volt.. ez a kettő abszolút nem függ össze.



Nem azért unta mindenki mert mindenki tudta, hogy házasok már több mint egy éve. Egy évvel korábbi eseményt már nem ugyan olyan jó buli megünnepelni. Nincs meg a hangulata.

2014. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
26%
Egy kicsit furán néz ki, de sokkal jobb megoldás ez is, mint ha gyerek születése után házasodnának. Házasságon kívül gyereket szülni nőnek ma is kicsit megalázó.
2014. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
67%
Nekem már az fura, amikor polgárit tanúkkal megcsinálják, majd pár hónapra rá a templomit. Megházasodik, pedig már házas...
2014. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

"ráadásul a polgári csak papír"


Értem amit mondasz,de hivatalos mégis csak a polgáritól lesz egy esküvő.

2014. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Haveromnak és csajának szép templomi esküvője volt lagzival (csaj azt mondta erre vágyik), polgári esküvőjük viszont nem volt (tehát nincs anyakönyvezve, azaz csak isten előtt házasok jog szerint nem), ez sokkal durvább.
2014. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!