Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm miért bántódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért bántódott ezen ennyire meg?

Figyelt kérdés
Az egyik kolléganőm céges bulin rám mászott és leszopott. Én a barátnőmnek őszintén elmondtam ma, és hogy semmit nem jelentett, és ha neki jól esik nyugodtan kinyalathatja magát valakivel. De ő könnyes szemmel azt mondta hogy gondolkodnia kell... 24F

2021. jan. 29. 14:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne valaszoljatok mar neki, hat troll
2021. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem úgy mászott rád, hogy kikötözött, és megerőszakolt.. Ezek után számomra nem lenne miről gondolkodni sem.
2021. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Céges buli hát persze...
2021. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ostoba es taho vagy. Nyugi nem ezen gondolkozik, ezt mar tudja. Azon gondolkozik, hogy ez miert nem tunt fel neki korabban.
2021. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol tartanak koronanidejen ceges bulikat? :) Kicsit kamuszagu
2021. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
A megcsalás részegen nem számít. A szopás amúgy sem megcsalás, a nyalás sem:)
2021. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg aranyos vagy, nyuszi, de ez a rám mászott duma nagyon unalmas már. Persze, sokkal könnyebb úgy előadni, hogy a csaj mászott rád, de a fejem rá tudnám tenni, hogy te nagymacsót próbáltad játszani a csaj előtt, az meg mivel már durván részeg volt, beleegyezett a dologba. Hatalmas különbség van a kezdeményezés és a beleegyezés között. Tehát mielőtt próbálnád itt tenni "a szegény kis ártatlan áldozat vagyok, a csaj megerőszakolt:(" szerepet ülj le a seggedre, a f.szodon kívül nem vagy többre érdemes.
2021. jan. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik a nyomor. Céges buli, szopatás meg barátnő😂 Marok Matyi hogy van?
2021. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk igy, hogy 3adszor olvasom a kerdest, rajottem hogy ez velem megtortent, raadasul mind3an ugyanazon a ceges bulin voltunk, csak a baratnom hamarabb hazament. 3 het mulva szakitottunk.
2021. febr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!