Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megcsalás, ha a barátom elkezdett neten írogatni egy csajjal? Engem kicsit zavar.

Figyelt kérdés
Erre azt mondja, hogy nekem is van egy fiú barátom. De én őt már régóta ismerem.
2021. febr. 1. 09:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
16%
Míg nincs testi kontaktus addig szerintem nem
2021. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de az lehet belőle.
2021. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy miről írogatnak. Ha pl edzésterveket, vagy kémia tételeket cserélgetnek, az még nem megcsalás, lehetnek haverok, barátok is. De ha milyen bugyi van rajtad? meg puszi-nyuszi stílusban nyomják, az érzelmi megcsalásnak számít. Akkor is ha személyesen soha nem találkoznak.
2021. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

Jelenleg annyi történt, hogy a barátod elkezdett neten írogatni egy csajjal, ami téged zavar.


Hogy ez megcsalás előkészülete nem tudhatjuk, lehet csak szeretne ellenkező neművel is beszélgetni, barátkozni, ami emberileg érthető.


A megcsalás egyébként is relatív, egy általánosító fogalom. Valakit ez zavar, valakit nem, valakit zavar, de ennyit elfogad.


Mindig te döntöd el, akkarod e kapcsolatot vagy nem a fennálló körülmények között.

2021. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
15%
Naaaa.. azért itt nincsenek véletlenek!
2021. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
27%
Lehet csak arra próbál rávezetni, hogy leakadj a hapsi barátodról.
2021. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Nem beszélnek szexről meg ilyenek, egyelőre csak általános dolgokról. De minek neki egy új barát? Főleg egy 6 évvel fiatalabb lány?
2021. febr. 1. 09:58
 8/38 anonim ***** válasza:
24%

Miféle hapsikkal beszélsz?


A hapsi "barátok" kb 80 százaléka magától is leszakad, ha látja komoly a kapcsolatod, mert kb azért a barátod, mert meg akart dugni, de eddig nem tudott.


10% annyira szerencsétlen, hogy kapcsolatban élő nőt is tartalékol (egyszerre többet, hatha egyszer nála pörög ki a rulett) az ilyen pasik kezdetben támogatóak, de aztán kiöntheted nekik a lelked és szépen beadagolják neked a pasid nem hozzád való stb


Legfeljebb kb 10% valós barát.

2021. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
65%

Honnan ismeri a lányt? Kollégája/csoporttársa, vagy honnan?

Én ezzel úgy vagyok, ha nem voltak lány barátai, mikor megismertem és nem egy esetleges kollégáról van szó, akivel néha beszélnek, akkor bizony zavarna.

Ha előttem nem volt igénye ellenkező nemű barátokra, akkor mellettem miért lett hirtelen?

Nekem ez így gyanús lenne és zavarna.

2021. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%
Mert az embernek kellenek barátok, barátkozik beszélget, ez nem ér véget egy kapcsolattal. Nekem pont azért kellett női barát, hogy a párom "női" gondolkodását megértsem stb.
2021. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!