Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az megcsalás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az megcsalás, ha a barátom elkezdett neten írogatni egy csajjal? Engem kicsit zavar.

Figyelt kérdés
Erre azt mondja, hogy nekem is van egy fiú barátom. De én őt már régóta ismerem.
2021. febr. 1. 09:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
40%
"14-es, de azt valld be, hogy van különbség. nekem középiskola óta a barátom , ő meg úgymond random szerzett egyet." És? Volt amikor a ti barátságotok is csak úgy random elkezdődött a suliban. Most az övék is elkezdődött. Akkor kezdj el aggódni, ha elkezdi dugdosni a telefont vagy a csajt.
2021. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
60%
Ha nekiállsz féltékenykedni azzal magad alatt vágod a fát. Az érzi majd, hogy elszívod előle a levegőt. Ha megtiltod vagy elmondod zavar, mit érsz vele? Legközelebb titkolni fogja. Ne rakd magad ugyanarra a szintre, mint egy chatpartner. Viselkedj úgy, mintha tényleg csak egy barátja lenne. Beszélgessenek. Kérdezd meg, hogy miért nem találkoznak, a sok chatelés helyett. Esetleg ajánld fel, hogy hívja át beszélgetni az új barátját, mutassa be, mint a többit neked is. Ha tényleg baráti szándék, akkor nem akarja ott legyél. Vagy csak mond neki, hogy mondja el a barátjának, hogy üdvözlöd.
2021. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
26%

"Szánalmas, aki ilyentől él"


Szánalmas, aki mások leszánalmasoz. Bezárod magad egy burokba és még büszke is vagy rá.

2021. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
72%

Azt gondolom ez most pont ide illik:


"Barátkozhatsz más lánnyal.Engem nem zavar.

Hiszen bízom benned. Nincs, ami felkavar.

De ha megcsalsz...


Én elvágom a nyakadat, szétkenem az agyadat,

nem mész többet haza két lábon,

szétrúgom a fejedet, levágom a két kezedet,

kihúzom a beledet a kicsi szádon.


Te édes, Te drága."

2021. febr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek a 32-es válaszolóval.

A bizalom a kapcsolat alapja, szóval azzal teszel magadnak a legjobbat, ha azt kommunikálod felé, hogy bízol benne. Amíg nincs konkrét okod gyanakodni (mint ahogy fent írták, hogy például elkezdené dugdosni a telefonját), ne gyanúsítgasd és ne tiltsd meg, hogy beszélgessenek, mert ezzel csak azt fogja érezni, hogy nem bízol benne.

Viszont részedről is fontos a őszinteség, és hogy ne nyomd el magadban az érzéseidet. De ezt érdemes jól lekommunikálni, hogy ne vegye támadásnak (pl hogy szereted és fontos neked, és ezért zavar ez téged, vagy hogy nem benne nem bízol meg, hanem az ismeretlen lányban, hogy rányomul) (ezek csak példák, nyilván azt mondd, amit te őszintén gondolsz).

2021. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Köszi 35-ös. Igazából anno ő is ezeket mondta nekem, úgyh annyira nem pattoghatok.
2021. febr. 1. 14:09
 37/38 anonim ***** válasza:
61%
Majd ha már szexről is beszélgetnek.Aztán előkerül hogy mit csinálnának egymással, akkor aggódhatsz.
2021. febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Vagy csak kibeszéli a szexuális életét egy nővel, aki nem mindig szerencsés, hogy a párja, bár persze az se rossz
2021. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!