Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem a szeretőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején. 4 éve vagyunk együtt a párommal, ebből már tőbb mint 1 éve együtt élünk. Nem volt zökkenőmentes a kapcsolatunk első 2 éve, rengetegszer azon kaptam, hogy más nőknek irkál, idősebbnek, fiatalabbnak, kövérebbnek, vékonyabbnak mikorhogy. A rózsaszinfelhőtöl nem láttam, és megbocsájtottam neki, de nem felejtettem. Ez a tüske mindig is bennem maradt.Már fél éve nem érzem azt, hogy igazán szeretném, persze szeretem...de a sok nőzéssel kiölt belőlem mindent. Viszont fordult a kocka mert most ő az az utobbi 1 évben, aki mindent IS megtenne értem. A tenyerén hordoz, jelenleg, de nem bízom benne.

Mostpedig, jön a csavar. Belépett az életembe egy srác, akit 6 évvel ezelőtt ismertem meg. Csak 200 km volt köztünk. Honapokig beszélgettünk, gyerekek voltunk a talit nem tudtuk összehozni, aztán eltávolodtunk egymástól, valamelyünk minden platformrol törölte a másikat és kb "megfeledkeztünk" egymásról, egy hónappal ezelőttig. Bejelölt, újra elkezdtünk beszélgetni, (tudja, hogy van párom és azt is, hogy nem működik már egy ideje) és mivel én már máshol lakok mint azelőtt kiderült, hogy 10 percre lakunk egymástól..aztán egy hét múlva úgy alakúlt, hogy a párom egy teljes hétvégés buliba ment a haverjaival de mivel nekem vizsgaidőszak volt én nemtudtam velükmenni...felbontottam egy üveg piát, aztán miközben a sráccal egyre jobban elbeszélgettünk gondoltam egyet és áthívtam magamhoz (sosem csináltam ilyet, sosem csaltam meg egy páromat sem).. együtt töltöttük az egész éjszakát. Azthittem nem lesz folytatás, de amint haza ért már írt is. Azóta már 3 éjszakát töltöttünk együtt, egyre nehezebben tudok hazudni a páromnak, egyre rosszabbul érzem magam.

Nemtudom mit tegyek. A srác aztmondta neki több idő kell, ahozz hogy belemenjen egy kapcsolatba, és aztsem tudná nekem megígérni, hogy szexkapcsolaton kívűl ebből más lehet-e. Azt mondta, hogy ő maga sem tudja mit akar tőlem, de jó velem a szex, szeret velem lenni. Én jelenleg azt érzem totál beleestem. Szeretek vele lenni, de borzalmas makacs természet, nemtudom eltudnám-e viselni. A szex isteni vele, ő az első férfi aki eltudott juttatni a csúcsra, méghozzá úgy , hogy egyszerre élveztünk el. Allandóan ő jár a fejemben. Megőrülök.

Nemtudon mit tegyek. Ez a biztosat a bizonytalanért hekyzet kinyír. Nemtudom megtenni, hogy csakúgy otthagyom a páromat mert a szüleim 210 km-re laknak, van pénzem de nemtudnék egyedül fizetni egy albérletet.

De ezt sem csinálhatom.

A párom jó anyagi és családi háttérrel rendelekzik, diplomás,viszont ennek ellenére elég buta, nemtudok rá férfiként nézni a másik srác viszont elég lazán veszi az életet,nem diplomás, de dolgozik.. viszont nagyon intelligens és rá tudok úgy nézni, mint egy férfire.

Mit tegyek?

Lépjek le?

Vagy húzzam amíg tudom?

Kérlek ne rbancozzatok és normális válaszokat várok.

L/24

Párom:28

Másik pasi:26



2021. febr. 5. 02:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%
Húzd amig tudod, a pasid is megcsalt már 100X, ha az "írogatós" fajta.
2021. febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

A mostani kapcsolatodnak semmi értelme.

Viszont elárulok valamit, úgy, hogy jártam kicsit hasonló cipőben. NEM vagy szerelmes.

Csak tetszik a helyzet, hogy nem csak a párodnak tetszel, hanem másnak is.

Ennek a pasinak 100%, hogy nem kellenél kapcsolatra, mert olyan nincs, hogy nem tudja, mit akar. Piros zászló, jó reggelt!

Csak húzza az agyadat, vonzódsz hozzá, mert tiltott gyümölcs, de amint megkapnád és megszoknád (de ilyen nem lesz), ő sem kéne már neked.

Ha korrekt vagy,szakítasz a pasiddal és megoldod egyedül az életed meg a problémáidat, hisz nagylány vagy már.

Utána szaladhatsz a másik pasihoz, de ne lepődj meg, ha majd x idő szexelgetés után majd azt látod, hogy kioffol, mert megtalálta a számára megfelelő nőt, akit nem csak dugni fog, hanem szeretni is.

Aztán sírhatsz az expasid meg miatta is duplán, hogy ezt jól elk*rtad.

2021. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

hat szerintem ez nem szerelem, csak fellangolas, mert a szar kapcsolatodhoz kepest tul jo.

ettol a pasitol fuggetlenul is szakitanod kene sztem, egy ilyen kapcsolatnak nincs ertelme. vagy koltozz haza, most ugyis virus van, vagy vegyel ki egy szobat, de ez nagyon gaz, h csak azert vagy vele, mert amugy egyedul nem telne alberletre es amugy csalod, butanak tartod es a szex se jo vele.

2021. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólókkal. A kapcsolatnak nincs sok értelme. Nem szereted már, megcsalt. Minek vagy vele?

A másikat talán szereted, bár szerintem nem, de ő meg csak lyukra játszik. Jajj. Embereld meg magad! Nekem ezek közül egyik sem kéne. Lépj.

2021. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen véleménnyel vagy a párodról, minek vagy vele én már itt elakadtam és nem is olvastam tovább amiket írsz. A másik csávó meg nyilván csak a szexre megy te meg önként belemész
2021. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, az ilyen nőtől mentsen meg az Isten!



Az első alkalom még talán megbocsátható, részeg voltál, tele voltál régi sérelmekkel stb. De azóta többször találkoztatok már, hazudsz a párodnak folyamatosan. Gondolom vele is kefélsz, nemcsak az új kanoddal.


A másik csávó burkoltan el is mondta, hogy csak szexre kellesz neki, te pedig futsz utána így is?! Semmi tartás nincs benned?

Szakíts a pároddal és ne élősködj rajta tovább.

Ráadásul te is írtad, hogy az elmúlt évben sokat változott a párod, tenyerén hordoz, mégis félrekúrsz.

2021. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
39%
A nők nem ribik, csak ezerszer gyakrabban maradnak együtt anyagi okokból férfiakkal, mint azt fordítva a férfiak teszik.
2021. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
81%

22-es válaszolónak maximálisan igaza van.

Tipikusan két szék közül a földre eső sztorid van. Amúgy meg nem tudom melyik városban laksz, de erősen kétlem, hogy egy szobát vagy egy mini albit nem tudsz fenntartani egy ito-s nővér fizuból. Rengeteg kollégád él így, miért épp te ne tudnál? Nyilván sokkal kisebb lábon kell majd élned mint eddig, de majd megszokod. A pároddal a kapcsolat döglött, engedd el. Ha az egzisztencia miatt mégis vele maradsz, az elég aljas dolog lenne, főleg hogy a srác saját ágyában henteregsz mással közben. A másik hapsiba nem vagy szerelmes, sőt ha azt hiszed három darab érzelemmentes kefélés után bárkibe bele lehet szeretni, akkor azt se tudod mi az. Hapsi nyelven a nem tudom mit akarok, de jó a szex, az azt jelenti, hogy csak szexet akar és ennyi.

Költözz el egyedül, szakíts a pasiddal, a másikkal meg csinálj amit akarsz, de jó vége nem lesz annak se.

2021. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem üss fel először is egy helyesírási szótárat, hogy megtanuld, mely szavakat kell külön, vagy egyben leírni, ha már bszni van eszed, helyesen írni meg nem tudsz. Azért hozok neked néhány példát: nem tudtam, azt mondta, velük menni, ez mind külön írandó. Ja, a másik, hogy egy ringyó vagy, a pasid meg egy igazi okádék, de végülis mindketten azok vagytok, na.
2021. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként azok, akik szerint húzni kéne a végtelenségig, szeretnek egy fostalicskában úszni, vagy mi? De tényleg, elképzelni nem tudom és inkább nem is akarom, hogy milyen emberek társulnak ehhez a visszataszító gondolkodásmódhoz. Infantilis viselkedés ez a "ha te is akkor én is" dolog.
2021. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!