Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki csinál ilyesmit? Elcsábítja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csinál ilyesmit? Elcsábítja, hogy bűntudata legyen?!

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, aki hónapokig udvarolt egy nőnek. 5 hónap után a nő belement, hogy kávézzanak egyet, aztán egyre szorosabb lelki “viszony” alakult ki. A férfi közben megházasodott, elvette azt, akivel 8 éve együtt volt, de sose akarta elengedni a nőt. Aktus nem volt köztük ekkor. Hozzá kell tenni, hogy a férfi sosem csalt meg senkit ezelőtt. A nőnek is fenntartásai voltak a testi kapcsolattal, így 2 évig húzódott ez a se vele, se nélküle érzelmi katyvasz. Közben a férfi mondogatta a nőnek, hogy így szerelmes, úgy szerelmes. Aztán a nő berágott és kezdeményezte a testi kapcsolatot. Megtörtént, majd azon nyomban felkelt a nő, hogy akkor ő befejezte ezt, legyen el a férfi a feleségével szemben teljes árulásával egyedül. A férfi próbálta elérni ezek után, de tiltotta a nő mindenhonnan. Otthon borult az egész, túl feszült volt a férfi. Most teljes káosz...

Mégis, milyen lelkületű az, aki lefekszik valakivel azért, hogy amaz rosszul érezze magát?!


2021. febr. 8. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan, mint aki udvarol úgy, hogy komoly kapcsolata van és meg is házasodik. Megérdemelte a pasas.
2021. febr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Pedig már ott voltam a siker kapulyában.
2021. febr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Össze kellett volna jönniük, mindketten ócska hulladékok.
2021. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Hat ha en lennek a no, en is szex utan engednem el a totalisan remenytelen, halalraitelt szerelmet. Ki a szart erdekli, hogy a ferfinek hogy esik? Szerintem sokkal lezartabb egy kerek, egesz, ilyen modon beteljesult emlek.

En azt ertem, hogy Margitkat nem hagyjuk el meg. Na de pont felesegul venni, ejnye, ejnye. Innentol szanalmas.

2021. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Az a nő csinál ilyet, aki szerelmes volt, csalódott, és bosszút akar állni.
2021. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez a nő éppen eleget nyelt és hallgatta a süket dumát ahhoz, hogy megengedhesse magának azt, hogy lezárja ezt az egészet akár szexszel, akár anélkül.

Istápolta a férfi lelkét két évig úgy, hogy ő közben feleségül vett valakit és mellette a szerelmét bizonygatta neki is... Mit kellett volna még tennie? A saját lelkiismeretével pedig számoljon el mindenki. Biztosan nem tartott pisztolyt a férfi fejéhez, amikor a szexre került a sor.

2021. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De jól tette. Megkapta, amire 2 évet várt, aztán tovább állt.

A többi meg nem az ő gondja, számoljon a lelkiismeretevel ez az álompasi.

Guminő való az ilyennek komolyan, nemhogy feleség meg még szerető is. Gusztustalan.

2021. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a férfiak játszhatnak a nőkkel? Ez a csajszi, nagyon jól tette. Nem vagyok a bosszúállás híve egyáltalán, de az, hogy egy pasi érzelmileg kihasznál egy nőt, közben meg elvesz feleségül egy másikat, vagy már van egy meglévő kapcsolata, az egyenesen undorító.


Én megcsalt feleség vagyok, akire annó ráírt a szerető. Én akkor is és most is azt mondom, nem rajtam kellett volna kitöltenie a dühét és a bosszúját, hanem az ex férjemen. Én nem ártottam neki, nem is tudtam, hogy létezett (csak éreztem). Egymás között kell lerendezni az ilyet, ha pedig olyan módszert választ a szakításra, amivel kicsit elégtételt vesz a sérelmein, de nem árt másoknak, az legyen.

Abban a pillanatban amikor már másnak árt az már nem egésséges lelkületre vall.

2021. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!