Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha valaki szólni akar a megcsalt félnek megpróbálják itt lebeszélni mondván úgyse szakít/válik, de ha már kibukott a dolog arra biztatnak szakíts/válj?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert ilyenkor gyakran a hírhozón csattan a megcsalt fél dühe, illetve van, hogy nem is hiszik el és akkor ő lesz a xarkavaró
2021. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

Azért mert kívülállóként semmi köze hozza.


Nekem is voot egy olyan eset ahol más utalgatott nekem h Ja megcsal a párod.

Nem tudta h már külön vagyunk,, Csak az albérlet találása miatt van már nálam. de ehhez senki idegennek köze nincs.

2021. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert mérlegelni kell,neked mitől lesz jobb?
2021. febr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Sokaknak ilyenkor az motoszkál a fejében, hogy nehogy az ő szeretője legyen, aki borítani akar. 😆
2021. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szerető vagyok! Egy hozzám közel álló emberről tudom, hogy csalják, maga a hűtlen fél dicsekedett el róla, hogy milyen könnyű átvágni stb., szóval bizonyítékaim is vannak.
2021. febr. 10. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt írtam, hogy szerező vagy. Mit nem értesz?

Aki lebeszél, az azért teszi, mert egy névtelen fórumon nem tudod, hogy ki írt ki kérdést. Lehet, hogy az ő szeretője.


Aki ismer, az meg azért, mert a félrelépővel tud együttérezni, mivel maga is félrelép, és neki is cinkes lenne így lebukni.


Téged miért érdekel, hogy ki mit gondol? Ha szerinted ez a helyes, mert fordított esetben te is tudni akarnál róla, akkor tedd meg! Tojd le, hogy idegének mit gondolnak.

2021. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Itt mindenki a saját sértettségét adja bele a történetbe. Nem elvonatkoztatva a saját dolguktól.


De ezektől függetlenül én is azt mondom, hogy borítani csak sziklaszilárd bizonyítékokkal érdemes, amiből nem lehet kimagyarázni magunkat. Különben a történetből még az is lehet, hogy a jószándékú fél lesz a szarkavaró.

2021. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok szoktak azt mondani, hogy ne boritsd az asztalt, akik ugyanugy benne vannak a megcsalasban. De mint tudjuk a tarsadalom ezt tovabbra sem toleralja, hiaba megy a propaganda rola, hogy ez igy jo meg ugy jo. En elorebb tartom a sajat igazsagerzetemet, mint masok velemenyet. Banom is en, hogy xy mit gondol rola, hogyha szolok. AZ az o problemaja. En tartozom nemcsak a barataimnak, ismeroseimnek, hanem a felebarataimnak is azzal, hogyha ilyen a tudomasomra jut, akkor jelzem neki. Aztan azt kezd az informacioval, amit akar. Nem az a szemet, aki fellebbenti a fatylat, hanem aki a megcsalast elkoveti. Valahogy a GYK-n az emberek ugy gondolkodnak, hogy a masiknak minel kevesebb info legyen a birtokaban, es majd ok jol mindent eldontenek helyette. Szerintem ez nem egy jo ut, rohadt nagy atveresek, parhuzamos vilagok alakulnak igy ki, amik nem is leteznek.
2021. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Elvagy te tévedve #8. A társadalom megítélése az, hogy más dolgába ne üsd az orrod.
2021. febr. 13. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!