Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással is volt ilyen? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt ilyen? Miért szexelek mással, ha van barátnőm? Nem értem magamat sem.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, szeretem. Miatta hagytam el az előzőt is, annyira beleszerettem. Ennek ellenére, szinte a kapcsolat kezdetétől csalom szegényt két lánnyal is.

Régebben volt egy nagy plátói szerelmem, most hajlandó velem lenni, ezért élek a lehetőséggel. Ezt még megértem, de a másik lány... A másikkal kavartam, és nagyon jó a szex vele, és hozzá is visszajárok, pedig a barátnőmmel se rossz, csak más.

Lehet szídni, megérdemlem, de nem érdekel. Aki meg tudja magyarázni, hogy miért vagyok ilyen, azt felpontozom majd, mert tényleg szeretnék megjavulni.

25F



2021. febr. 10. 13:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Olvasgasd ezt: [link]
2021. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
32%
Nyitott kapcsolat váló neked, azért. Hozdd fel a barátnődnek, sok nő belemenne.
2021. febr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
86%

"Hozdd fel a barátnődnek, sok nő belemenne."


Férfiként kérdezem, hogy hol van az a sok nő, aki erre vevő? Mert az én ismeretségi körömben (ok, nem prolik) talán egy ilyet ha tudok mondani.

2021. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
5%
De, rohadt unalmas ez a sok prolizó proli.
2021. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%

Én pedig a háremet javaslom neked!


Nyílt kapcsolat csak akkor való neki, ha el tudja fogadni, hogy ő sem egyedüli férfi.

2021. febr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, a nyitott kapcsolatban a lány is lehet mással/másokkal.


Ez alap.

2021. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alap. De már sok megcsaló félt interjúoltam (itt) meg és szinte mind, azt mondta, hogy ha a másik belemenne egy nyílt kapcsolatba örülne, de csak úgy fogadná el, ha ő félremehetne a társa pedig hű maradna hozzá.


Tehát a legtöbb félrejáró csak a maga írányába nyitott, ha a párjáról van szó akkor már monogám. 😋

2021. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezt a hozzáállást, de ha a barátnője is tartana 2 pasit, az már fájna.

Annó amikor kiderült az exemről, hogy szeretője volt, mondtam neki, OK. most én jövök. Éljünk nyitott kapcsolatban, ez már nem tetszett neki. Az ilyen típus csak sunnyogva csinálja.

2021. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
A 3 csajjal hetyegő pasik akkor szoktam meglepődni, amikor a barátnő egy hétvége alatt összehoz ennyi férfit... :D
2021. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13, pl én, mindig is nyitott kapcsolatot kerestem. Viszont baromi kevés férfi lett volna benne.
2021. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!