Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, ha a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha a barátnőmmel nem szexelek több mint 2 napig, akkor ő elkezd velem "rosszalkodni"?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz rosszalkodás alatt?
2016. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg kifejthetnéd, hogy mit értesz ez alatt. Rád mászik, kihívóan viselkedik? Akkor nyilván kíván, meg tudom érteni, meg is őrülnék, ha több mint két nap kimaradna, mikor a barátommal vagyok...
2016. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Akaratgyengeség, megszokta a napi sz.x adagot, igy ha egyszer másképp van akkor már picsog. Az a vicc ha még tovább húzná hogy ő annyira de annyira önsajnálatba merülne hogy még ott is hagyna
2016. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elég széles skálán mozog.

Szóvicc, élcelődés, kiabálás, toporzékolás, falösszefirkálás, bútorkaparás, kezem/lábam karmolása, erős ölelgetések, indokolatlan szájrapuszik, ruhafellibbentések (sajátja és az enyémé), tárgyak rugdosása, ököllel saját maga verése....


és még sorolhatnám....

2016. jún. 29. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de hány éves a barátnőd? Mintha egy unatkozó vagy frusztrált kisgyerek toporzékolását írtad volna le.
2016. jún. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
19, én vagyok neki az első.
2016. jún. 29. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül néhány szerintem tök normális, de néhány tényleg mint egy 4 éves hisztiző beteg. Halál komolyan ajánlanám egy pszichológus felkeresését, minden rosszindulat nélkül.
2016. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dugd meg úgy, hogy csak lessen
2016. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Indokolatlan szájrapuszi?

Egy kapcsolatban!? Nem is értem :)


Szerintem is lásd el jól a baját egymás után párszor, hogy már inkább ne is gondoljon a szexre és hidd el, kezesbárány lesz.

2016. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kamu.
2016. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!