Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mással is volt ilyen? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt ilyen? Miért szexelek mással, ha van barátnőm? Nem értem magamat sem.

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, szeretem. Miatta hagytam el az előzőt is, annyira beleszerettem. Ennek ellenére, szinte a kapcsolat kezdetétől csalom szegényt két lánnyal is.

Régebben volt egy nagy plátói szerelmem, most hajlandó velem lenni, ezért élek a lehetőséggel. Ezt még megértem, de a másik lány... A másikkal kavartam, és nagyon jó a szex vele, és hozzá is visszajárok, pedig a barátnőmmel se rossz, csak más.

Lehet szídni, megérdemlem, de nem érdekel. Aki meg tudja magyarázni, hogy miért vagyok ilyen, azt felpontozom majd, mert tényleg szeretnék megjavulni.

25F



2021. febr. 10. 13:49
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%

Ez így van. A férfiak egója ezt nem viseli el.


40/N

2021. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Ha őszinte akarok lenni, akkor megengedném, hogy megcsaljon a nőm, ha megbeszéljük. Nem örülnék neki, de belemennék.

Meg tényleg nagy szerelem volt az egyik, és jó érzés, hogy mégis meglett. Biztos az egómnak is köze van hozzá.

2021. febr. 10. 19:03
 23/29 A kérdező kommentje:
Mindenkire hamar ráunok, de azért szeretem. Nem több éves a kapcsolat és az elejétől csalom, pedig szeretem és jó vele lenni. A barátaim is szeretik.
2021. febr. 10. 19:05
 24/29 anonim ***** válasza:
75%

"megengedném, hogy megcsaljon a nőm"


Még jó.

2021. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
89%

Mert egy komplexusos p.cs vagy, akinek folyton bizonygatni kell, hogy nem csak neki, hanem, neki, és neki és, neki is kellek. Nem fogsz megváltozni, az ilyenek nem szoktak, meg nem is akarsz.

(Nem ér lepontozni, megírtam, hogy miért csinálod 😉)

2021. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
65%

Férfiként teljesítmény 3 csajt futtatni egyszerre.


Közepes nőként meg kb elég ha elmegy egy szórakozóhelyre, és egy este kap ennyi lehetőséget (ha akar mindegyikkel él is egy este alatt)


Na ezért nem szokott működni a nyitott kapcsolat, mert ebben mindig a nő lesz előnyben, ő kb tényleg akkor dug amikor csak akar, a pasas meg örül, ha megmaradnak a meglévő szeretői

2021. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
30%

Én azért tiszteletemet adom neked kérdező. Bár én ugyan ezt a szitut csináltam vagy egy èvig.

Gondolkodok rajta hogy logisztikai mérnöki pályára dobbantok.

2021. febr. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem fogod fel a párkapcsolat lényegét. Majd egyszer, talán... vagy nem.
2021. febr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Éretlem vagy még egy komoly kapcsolathoz :) nem kell neked barátnő még. Éld ki magad!
2021. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!