Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van ez mostanában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez mostanában?

Figyelt kérdés

Miért ment ki a hűség a divatból? Évek óta azt látom, hogy a férfiak olyan kapcsolatot szeretnének, ahol a "fő" kapcsolat mellett tarthatnak más nőket. Értelmes, tanult embereknél látom ezt, barátok, volt kapcsolatok. Akiről tudtam hogy monogám, már ő is hülyeségnek tartja.

(Nő vagyok, így csak arról tudok nyilatkozni, hogy a férfiaknál mit látok, de biztos van nők között is, akik hasonlóan élnek.)


2021. febr. 11. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában?

[link]

Mindig ez volt.

Még Germanus Gyula "Allah Akabar" könyvében is tett egy két burkolt utalást arra, hogy megkettyintett arab feleséget. Nem cölibátusban utazgatott évekig közöttük.

2021. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig nem tapasztaltam azt a fajta hozzáállást, amit manapság. Egyenes megmondják, hogy a monogámia hülyeség, és ha úgy alakul, nem vetnek meg egy másik csajt.
2021. febr. 11. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Addíg mondják hogy hülyeség a monogámia amig csak a buli és a kefélés kedvéért vannak valakivel és nem azért mert szeretik a másikat. Ha beleszeretsz valakibe akkor Őt félted és akkor nem kell más

Ha szerelem van akkor van ragaszkodás is

2021. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!