Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A Férjemet szopta le a szomszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férjemet szopta le a szomszédomnak a 15 éves lánya. Ti mit tennétek a helyemben? 15 éves házasok vagyunk. Mi vezérelheti egy férjet arra, hogy egy fiatal lány leszopja?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 15:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát, az tudható, hogy mi vezérelhette, kevés férfi van, akinek nem jönnek be a fiatal, csinos csajszik. Na de 15 éves?? Hihetetlen, hogy a férjed ennyire nem tudta a gatyájában tartani a f*rkát... sajnálom, hogy ez történt :( Hogy derült ki? Mit fogsz tenni?
2021. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
:(
2021. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.



Ennél legközelebb hihetőbbel próbálkozz...

2021. febr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Férjem asztalos, és a műhelyben történt meg, éppen betoppantam,hogy szóljak neki, hogy készen van az ebéd. Na így bukott le. Hogy most mit teszek? Hát ezt kérdeztem én is a feltett kérdésemben. Igen fejlett és csinos a kis szomszéd lányunk. Meg áll az eszem.
2021. febr. 12. 15:27
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nyilván akkor c*miztatta le magát, mikor te is otthon voltál:D
2021. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha valóban igaz, amit írsz, akkor erősen javaslom, hogy válj el. Alapvetően nem vagyok a válás mellett, de ezzel a férjed világosan kimutatta, hogy milyen ember valójában.
2021. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Azért nincs előttem a szitu. Becsenget a szomszédba és mondja neki, hogy "Gyere Gizi, most van 10 percem amíg Mari főz, cuppanst le gyorsan!"

Hagyjuk már...

2021. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
A mai világban én már semmin nem csodálkozom. Válj el!
2021. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%

Mi vezérelheti.. :D

Ezt most komolyan kérdezed? :D

2021. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Undorító!


Első körben biztosan válnék!


Második körben szólnék a szomszéd lány apjának és anyjának.


Harmadik körben gondolkoznék, mióta is tart a dolog, lehet már tavaly, vagy azelőtt is környékezte a szomszédlányt, mindenképp megpróbálnám hogy csak felügyelet mellett legyen a saját gyerekeivel(ha van).

2021. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!