Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas férfiak miért fejeztétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak miért fejeztétek be a a viszonyt egy mégis jó szeretővel?

Figyelt kérdés
A párotok mellett ha tartottatok szeretőt akár évekig, majd mégis beláttatok, hogy ez így nem oké s úgy döntöttetek, hogy elhagyjátok a szeretőt? Vagy amolyan lelkiismeretfurdalás ami elővett titeket úgy istenigazán amiért évekig csaltátok a párotok? Miért döntöttetek mégis arra, hogy befejezitek a szeretői viszonyt,ha mégis isteni volt a szex a szeretővel, vagy egyszerűen csak ráuntatok?
2021. febr. 15. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Évek után szerintem nincs lelkiismeret furdalás. Az max az elején lehet.
2021. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Hát,ha te a feleség vagy akkor lehet hogy sokáig kell várnod.

Nálunk azért lett vége mert én nem akartam tovább a férj azóta is keres pedig kB. 7 hónapja lett vége.

N

2021. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Megúnta a szeretőt és a feleségét jobban szereti
2021. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem jellemző, ha jó a szex nem hagyom abba. F
2021. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem sokan szeretik azt, hogy az exszerető jár utánuk.
2021. febr. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert követelőző lett... Sajnos...
2021. febr. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3# 😂😂😂 ez a ritkább eset.
2021. febr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerető más élethelyzetbe került. Morális kérdéseket vetett fel, amiket rendeznie kellett magában. Utána pedig torzan látott, hibásan rendezte magában, így nem is folytatódott utána.
2021. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Bárhogy is, de nem azért mert rájött, hogy szereti a feleségét. Ilyen házasságnak rég kampó. Lehet egy kis sunyi patkány akinek a kényelem fontosabb, így színészkedik tovább. Vagy otthon bukóra állt a dolog és megijedt mit veszthet (nem, nem az asszonyt, hanem ház, pénz, gyerek) éés színészkedik tovább.

Meg lehet nézni hány buta feleség számol be róla mekkora nyertes is , hogy a manusz visszament hozzá és név nélkül hány férfi számol be róla, hogy évek/évtizedek után sem felejt egy hosszútávú viszonyt és mit le nem hazudott az égről a béke érdekében. Persze nem feltétlen lesz mindenhol érzelem, de általában egy rendszeres összejárás nem végződik úgy, hogy semmilyen érzést nem ébreszt bennünk a másik.

Leggázabb, ha mégis elhidegül a szeretőtől és visszamegy a langyosba. Ők az igazi férfiak / nők. Lelkiismeretfurdalással meg ki lehet törölni a feneked, attól még nem lehelsz életet egy halott kapcsolatba.

2021. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem a szeretom siman kihasznalt. Azt az elejen mondta ,nem valik. Hosszu kapcsolat, gyerek, nagy vagyon.2 evig nagy szerelem volt. Akkor kellett volna abba hagyni. Nem akarom leirni ,valamin evekig dolgozott, megpedig a tarsa igenye szerint. Ezt en velem szemben meltatlannak ereztem de nem birtam vele szakitani. Szerettem, a testiseg is fuggove tett. Fel eve , a nagy " alkotas" vege fele, mar lazult koztunk a kapcsolat.....Tehat addig kellettem neki. En voltam mellette, hogy bele ne rokkanjon. Nem egyertelmu melyikunk fejezte be.Egy ideje nem keressuk egymast. Mar nem szeretem. Lebuktatni, szemetkedni sosem akartam. Azt gondolom a tarsa nem szereti ot annyira amennyire szeretne, ezert voltam en az elêteben.
2021. febr. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!