Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a férfiak, akik a kisbabá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik a kisbabás-kisgyerekes (vagy terhes) feleségüket megcsalják vagy elhagyják, azok általában jobb, szebb, csinosabb, "fiatalabb" nőért hagyják el, csalják meg a párjukat?

Figyelt kérdés

Ha téged megcsaltak kisgyerekes anyaként, akkor milyen kaliberű nővel csaltak meg?

Ha téged elhagytak kisgyerekes anyaként, akkor milyen kaliberű nőért hagytak el?

Ha megcsaltad a kisgyerekes párod, akkor milyen nővel csaltad meg?

Ha te elhagytad a kisgyerekes párod, akkor milyen kaliberű nőért hagytad el?


2021. febr. 22. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Általában igen. A szerető vagy az új nő csinosabb, szexibb, mint a feleség.
Általában nem csinosabb az új nő vagy a szerető a feleségnél.
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
A környezetemben nem láttam nagy különbségeket. Inkább azt mondanám, hogy elviselhetőbbek voltak.
2021. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bnőm exe csk azért jart felre mert rájött hogy mégis korai neki a gyerek és még elni akar.

Felszedett egy csunya a csajt. A nők összeismerkedtek a csunya csaj el volt hülve hogy milyen szép az exnő..

Aztán a csunya csajnak is gyereket csinált es lettek csunya gyerekek :D

A srac meg ugyanott van de most megerőlteti magát apának lenni



Masik sztori:

Egy 3 evea utan 8 honapos volt a kicsi amikor apuka munkahelyére beballagott egy ribizli és siman felszedte apukát a flörtölős stilusával. Apuka otthagyta a családot. Az uj nő meg aztan felszedett mast a munkahelyen.

2021. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
* a srác az uj gyerekekkel most ugyanott van mint amiből kilepett. :D
2021. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem 10 évvel fiatalabbal csalt meg a fiam apja, 27 voltam akkor.
2021. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Az #1-es válaszomat, mégis hány sértett és joggal kidobott nő pontozta le? A ti logikátok szerint, aki elviselhetőbb, azt megcsalják? Ne vicceljetek már. Ennyire nincs semmi önkritikátok?
2021. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

"Egy 3 evea utan 8 honapos volt a kicsi amikor apuka munkahelyére beballagott egy ribizli..."

Nem a nő a ribizli, mivel ő nem volt párkapcsolatban.

2021. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Alapbol az
2021. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit én láttam a környezetemben: esete válogatja.


- volt olyan, akit fiatalabbért hagytak el, de objektíven rondább volt, mint a feleség

- volt olyan, akit kb. hasonló szépségű fiatalabbért hagytak el

- volt olyan, akit kb. hasonló szépségű idősebbért hagytak el


Kb. ilyen esetet ismerek én közvetlenül... de hallottam már elég sok sztorit. Sok esetben pl. kérdés, hogy miért ment félre a férfi... van, aki tényleg nem bírja, hogy a párja idősödik testileg is, valaki viszont azért, mert elsárkányosodott a neje, vagy csak a szex miatt... utóbbi két kategóriának pl. nem lesz feltétlenül fontos, hogy fiatalabb, feszesebb legyen az illető.

2021. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a külsőhöz, az esetek több mint 99,9%ánál.


Én azért csaltam mert nála van a gyerek, így nem hagyhatom el. Viszont én poliamór vagyok, és titkon beleszerettem másba, aki lelkiekben gyönyörű volt. Hatalmas áhitatos, leírhatatlan mély spirituális érzelmeket éltünk meg együtt. Egy év alatt kb csak 5-6 szex volt közöttün.


Nem lényeges, hogy jobb volt-e személyiségre, mert máa volt. Egy másik tapasztalás, lehetőség a jóra. Van amiben jobb volt, van amiben rosszabb.

2021. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!