Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pasik! Megcsalnátok a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Megcsalnátok a barátnőtöket egy olyan fiatal kolléganővel aki akár a lányotok is lehetne?

Figyelt kérdés

Elég jóban vagyok az egyik fiatal ,huszonéves kolléganővel, ő viszont az utóbbi időben elég egyértelmű utalásokat tesz, hogy lefeküdne velem, pedig van párja, aki szememben mondjuk egy lúzer, 42 évesen semmilye sincs, és az anyja nyakál lakik. Ilyenformán nem is csodálom, hogy a csaj rám szeretne akaszkodni, hiszen van önálló életem, házam, kocsim jó szakmám. Csakhogy van velem egyidős barátnőm is, akivel ugyan nem lakunk együtt, de jól megvagyunk. Persze csábító a gondolat, hogy lefeküdjek vele, de többet nem szeretnék abban biztos vagyok, sőt ezt egyszer meg is beszéltük,hogy max barátság exrákkal lehetne. Nem kellene olyan csaj, aki minden pasiját megcsalta, meg megy a saját feje után, hiába volt valami megbeszélve.

Ti ennek ellenére elkapnátok egy menetre?


2021. febr. 28. 01:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Oda nem sz.runk ahonnan eszünk.. A kiscsaj kezébe egy ásó való nem te.
2021. febr. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
1-es, irigykedsz mi? láttál pnát már élőben?
2021. febr. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Nekem ez a szituáció nem körülmény és helyzet függő sosem.

Sosem csalnék meg senkit. Az életünkben már nagyon kevés a valódi érték, nincsenek normák, nincs állandóság. Rengeteg a lehetőség, de valahogy kevesebb jut mégis a boldogságból is.

Nekem a becsület adja az egyik szilárd pontot az életemben. Történjék bármi, nem másért magamért teszem. Nekem sokkal fontosabb, hogy mindig egyenes háttal tudjak menni, nem másokon átgázolva. Ezért a kérdés esetemben értelmetlen.

Ha már becsülete sincs az embernek akkor milye marad?

2021. febr. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%

Áááááá, itt a Jóemberkedós-kamuzós-Gyakori oldalon senki!!!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2021. febr. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem csalnám meg. Engem is csaltak már meg és valami kib*szott undorító érzés. Meg eleve nem kezdek olyan nővel, akinek van párja. Nem vagyok én se tökéletes ember, de a megcsalást szerintem senki nem érdemli meg. Ha szhar egy kapcsolat, akkor vagy meg kell próbálni megoldani a problémákat vagy ha nem lehet (vagy nem akarod), akkor szakítani kell. Áldozatokat kell hozni és nem is akkorát, hogy belehalnál. Aki nem tudja magát legalább annyira visszafogni, hogy ne qrjon félre, az egy gyenge ember és mondhatjátok nekem, hogy a megcsalás nem akkora tragédia mert valóban nem az, de, hogy egy rohadtul undorító dolog, az biztos. Nagyon jó oka van annak, hogy a hűtlenség a legkegyetlenebb és legrondább érzelmeket váltja ki az emberből és sokan meg is ölik a hűtlen párjukat. Mindenkinek, akinek van egy kis önbecsülése, azonnal szakítania kéne a párjával, ha az megcsalta. Kivétel nélkül.
2021. febr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha a barátnőmmel jó a szex, akkor nem csalnám meg, max néha a kiscsajra gondolnék szex közben. Ha a barátnőmmel nem lenne jó a szex, akkor kultúráltan elbúcsúznék tőle, a kiscsajt meghúznám, de nem hitegetném komoly kapcsolattal. Magyarul nem csapnék be senkit, semmilyen helyzetben.
2021. febr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Ne aggódj, 100 pasiból 99 elkapná még úgy is, hogy emberileg megveti. Pont, mint te.

Amúgy ha konkrétan leírod, hogy az anyagi helyzeted tekintve vagy vonzóbb, mint a pasija, miért gondolod, hogy szexre kellesz neki, és nem marad a nyakadon?

2021. febr. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem mert van bennem valami ami benned nincs, tudod ott a hatad kozepen valami, a legtobben ugy hivjak hogy gerinc.
2021. febr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2%

Háborúba és szexbe mindent lehet.

Persze hogy meghúzznám.

Te is tedd ezt mert különben bánni fogod barátnőt meg mindig találsz.

F

2021. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

"de többet nem szeretnék abban biztos vagyok, sőt ezt egyszer meg is beszéltük,hogy max barátság exrákkal lehetne. Nem kellene olyan csaj, aki minden pasiját megcsalta"

Jaj micsoda igények, gerinc hogy előbújt:DD

igen, az sokkal rosszabb amit o csinal, mikor te pont ugyanazt csinalod:D

2021. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!