Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Álltál már bosszút az exeden?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álltál már bosszút az exeden?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy átvert, megcsalt, stb. Végig nézted, ahogy szakítás után rögtön futott ahhoz, akivel megcsalt.

Majd szépen, lassan elkezd(ene) visszakúszni az életedbe. Egyértelmű, hogy csettintenél egyet, és már szaladna is vissza hozzád.

Éltél már ilyen lehetőséggel?

Egyelőre a lekoptatós és figyelmen kívül hagyós időszakombam vagyok, de már kezd bosszantani. Hiába tiltom le állandóan, újabb és újabb helyeken, számokon, profilokon keres meg és úgy csinál, mintha misem történt volna. Jópofizik, érdeklődik, "aggódik" érted. Közben meg minden áron ki akarja szedni belőled, hogy egyedül vagy-e még.

Azt a felet alapvetően nem szoktam hibáztatni, aki a 3.,de ő sem a szívem csücske, mert miután összejöttek, mind a ketten g.cik voltak velem.

Így már 2 verzión is gondolkodom.

A) elküldöm az aktuális párnak, hogy a drágája hónapok után sem akad le rólam

B) előadom a mézesmadzagot, visszacsábítom egy "körre" és utána röhögök az új pár képébe, hogy nesze b+, erre verted a melled.

Aztán persze elhajtom és 2 pad közé esik, vagy megbocsát neki az újonc, de akkor is ott lesz benne a tudat, hogy hiába van vele hónapok óta, azóta sem lépett rajtam túl a drágája.


Szóval szívem szerint valamelyiket megcsinálnám, de az eszem azt mondja, hogy hagyjam a francba. Amúgy sem vagyok bosszúálló típus és félek, hogy az élettől visszakapnám.

Ugyanakkor annyira megérdemelnék...


Csináltatok már ilyet?


2021. márc. 4. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Inkább ismerkedj meg egy új férfival aki sokkal jobban megtisztel.
2021. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, 20 éves kispics@ voltam, megcsalt. elhitettem vele hogy összejövök vele újra és megbocsátom a félrelépését és vetettem vele egy drága cipőt. aztán lapát. Most 33 éves fejjel nem csinálnám ezt. Részemről a bosszú és legalább olyan megalázkodás, mintha könyörgés.
2021. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Nem tettem. Ha így, ebben a mederben folytatják a hülyeségüket, akkor magukat sz*patják meg. Ehhez meg én nem kellek.
2021. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hallgass az eszedre, én ezt tenném. De legalábbis semmiképp nem csábítanám vissza egy körre sem.
2021. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Ostobaságnak tartom, hogy a lelki-szellemi-idegi energiám ilyen alantas cselekvésekre pazaroljam.

Egy részt valamikor szerettem, tehát az életem része volt. Magamat meg nem alázom meg.

Másrészt tartom magam annyira, hogy nem alacsonyodom le holmi bosszúállás szintjére.

Mindenki menjen békével a maga útjára.

2021. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Miert nem szervezel egy olyat,h atjon a pasid es akkorra hivod az exet nezonek. De az ex nem tud rola. Az uj igen. Vagy tarsasjatekozgok siman csak . Az is olyan megalazo. Vagy ket fiubaratod hivd at magadhoz,amikor az exed atjon es ugy tarsasozzatok. 😂
2021. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem biztos hogy a harmadik felet érdekelné a te "akciód", de az is lehet hogy igen.


"Aztán persze elhajtom és 2 pad közé esik, vagy megbocsát neki az újonc, de akkor is ott lesz benne a tudat, hogy hiába van vele hónapok óta, azóta sem lépett rajtam túl a drágája."



Válaszom erre: nehogy azt hidd, sajnos vannak olyan nők akiket ez egyáltalán nem érdekel.

Ha az idiót kategóriába tartozik a nő, teljesen felesleges a bosszú terved hogy féltékenységet kapjon.


Tudok olyan házas nőről, aki elnézi a férjének hogy az évek óta fenn van különböző társkereső oldalakon az interneten, és egyáltalán nem érdekli, sőt még falaz is a férjének hogy azt biztos valaki tréfából létrehozta a férje nevében a társkereső oldalakon a !hitelesített! profilokat...

A férje ott csalja meg ahol tudja, tulajdonképpen bármelyik csajjal elmegy aki elhiszi a hazug dumáját. Majd a férj dobja a szeretőt pár nap múlva ha már nem esedékes a "komoly" társkeresés/ kapcsolat. A feleség meg van alázva mint az állat, már bocsánat, de még ez sem érdekli. Sejtem hogy jót szórakozik az is az átvert lányokon... 2 pszichopata...

2021. márc. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor az ego diktál... Próbáld kivűlről nézni milyennek tűnsz, ha belemész bármi szarakodásba... Meglátod semmi értelme..
2021. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!