Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Alltal mar "bosszut" a kihaszn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alltal mar "bosszut" a kihasznalasodert?

Figyelt kérdés
Olyan valaszok erdekelnek akik meselnenek sztorikat hogy bosszut alltak csalfa parjukon:)
2018. febr. 26. 08:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
39%

Kicsinyes dolog és csak saját magad alázod meg vele.

Régi közhely, de igaz: emelt fővel tovább léptem. Megbüntette az élet. Az a legjobb bosszú, hogy a férjem akkor kérte meg a kezem, amikor őt kidobta az a nő, aki miatt elhagyott.

2018. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
En nem hiszek az elet bunteteseiben:)
2018. febr. 26. 08:33
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Ha elfogadjuk, hogy a siker a legjobb bosszú, akkor igen. ;)
2018. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
Kihasznált, igen volt ilyen. Bosszú? Nem az én stílusom. Más részról, az is benne van a dologba, akit kihasználnak. Vagy is, nekem kell tanulni, figyelni, ne tudjanak kihasználni.
2018. febr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Te szerencsétlen... bosszú...sőt vendetta, nem? Figyelj, aki tartja magát valamire, az nem a bosszún gondolkodik.
2018. febr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Fél véig csalt, a pasi miatt elvált tőlem. 4 hónap mulva összejöttem egy nővel, aki a feleségem lett, őt dobta a pasija. Azóta sem talált magának normális férfit, én boldogan élek.

Kell ennél nagyobb bosszú?

2018. febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

Én exem is megcsalt, és komolyan mondom, hogy semmit nem tudtam volna kitalálni, ami nagyobb büntetés lett volna annál, mint amit az élettől kapott később.


Ennek 5 éve azóta is egyedül rohad.


Szerintem az élet igenis bosszút áll. Egyébként amíg vele foglalkozol, addig ő nyert. Az, hogy esetleg rászarsz..rsz a küszöbre, neki bosszantó lesz, de ugyanúgy baszik másokkal, míg te magadtól veszed el a lehetőséget, hogy találj társat. Tök mindegy mit csinálsz, nem fogsz nyerni.

2018. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Én se hittem ebben a megbosszulja a karma dologban.

A volt férjemet kidobta a szeretője, mikor megtudta, hogy mennyi mindent összekamuzott neki.

A következő csajjal csak szexkapcsolat volt. Második hónapban "véletlenül"terhes lett. Persze a 12.hét után szólt.

Két munkahelyen dolgozik, rengeteget túlórázik, hogy a hülyesége miatt fenn tudja tartani magát: hitelt vett fel, miután kiraktam, mert azt hitte megfeleződik. Csak mire elintézte, a válási papírokat beadtam, ami elég bizonyíték arra, hogy ágytól-asztaltól rlváltunk.

Apellált a házamra is, de különvagyon (házasság előtt vettem, és örökségből újítottam).

Ott él anyukánál a kisszobában, egy nővel akit nem szeret, és egy úton lévő gyerekkel, akit nem akart.

Míg az én életem felfelé ível :D

2018. febr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A bosszúval az ember csak saját magának árt, ráadásul semmi értelme sincs. Mindenki azt kapja vissza az élettől, amit adott.
2018. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem. A bosszú összes formája számomra csak szánalmas, kicsinyes vergődés. Helyette inkább lezártam, tanultam belőle és továbbléptem. Az elég bosszú szerintem, hogy sokkal boldogabb életem van, mint az exemnek.
2018. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!