Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meddig, miért maradtok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig, miért maradtok egy ilyen kapcsolatban? Hogy tudnátok ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Élettársi kapcsolatban vagy egy nálad 5 évvel fiatalabbal.

Van tőle egy 7 éves fiad és egy másfél éves lányod


Már évek óta kiderült, hogy csal a párod folyton. Munka címszó alatt másnál lebzsel..


Számlakivonaton ott a badoo előfizetés..letagadja de hugod közli, hogy nem akart kavarni,de igen látta fent. Dupla bizonyíték..


Te kapsz 90 ezret ő alig ad pénzt, halmozod az albit..


Anyáddal összevesztél, de egyébként se fértek el náluk.


A pasit mégis szereted, megbocsáltasz mert mégis a gyerekeid apja



2021. márc. 6. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kezdem a végén. Ez hülyeség nem szabad ezért megbocsájtani... Nem szereted,mert egy rongy vagy melette tönkretesz ebben mi a szeretni való?

Hová menj?

Dobd ki őt! Nem lehet??

2021. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Gyerekek miatt szereted.


Ez az hova? Nincs kaucióra pênz 90 eft/ hó/ 2 gyerek vidéken sem.


Kidobni ki lehet de akkor az a kevés pénz is amit hébe hóba ad nincs

2021. márc. 6. 23:24
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Húgod is kedves :D

Nem akart kavarni...


Maradj csak vele, majd meglátod, hogy azon kapod magad mentegeted minden alkalommal és közben egyre jobban hánysz az élettől


Szépen szét kell menni. Gyerekek miatt kulturáltan. Tartani a kapcsolatot, szintén gyerekek miatt. Te találsz mást, ő meg mehet badoo-ra továbbra is


Ha anyagilag nem teheted meg, szeparálódjatok el lakáson belül.

2021. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

30 nm-es lakásba nem tudsz szeparálódni.


Itthon sincs, mert mindig máshol dolgozik... Dolgozik...


Hugom miért is?


Én előbb láttam a számlakivonaton az előfizetést ő neki mikor morogtam akkor mondta, hogy amúgy igen látta,de nem akart szólni.


Még legyen ő a hibás :D nem is a hapsi aki megcsalja a másikat 2 gyerek mellett...



Ha azt írtam volna, hogy direktbe szól akkor meg azért lenne a szar...

Hugomtól több pénzt látok mint az apjuktól...

2021. márc. 7. 11:50
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem testvérem látná a páromat társkeresőn, de nem szólna, hát mehetne ő is a levesbe
2021. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na szerintem ne akarjuk már kiforgatni :)


Mindenki szar... Én is, hugom is.. csak a pasi nem ... Értem :))) a pasiknak mindent szabad...

2021. márc. 7. 12:03
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja igen... Meddig tart az appot törölni? :) Aztán nem tudod lebuktatni hiába szól a hugod. Akkor meg ő lenne az aki szétakar szedni nem?


Álszentek vagytok.

2021. márc. 7. 12:04
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Beteg vagy, de komolyan. Ha törölte volna az appot (eleve miért tette volna, ha nem számít rá, de mindegy) akkor nem hittél volna a húgodnak?? Szép család :D


Tudod mit, maradj a pároddal nem is értem mi volt a kérdés. Elválni nem akarsz, ágytól sem elválni, akkor meg?


Maradjatok együtt, majd jössz ide szidalmazni a szeretőket és magadat áltatni, hogy de a párocskád csak téged szeret, és csóri szeretőket meg elhagyták. Tudod ki ezekben a hármasokban a legnagyobb vesztes?

Te

2021. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam egy szóval sem,hogy én nem hittem volna neki :) szal nem tudom ezt miből gondolod amúgyis.


Beteg maximum te vagy.

Majd ha felveszed a cipőmet és végig járod az utamat akkor ESETLEG pofázhatsz.


De ha felajánlasz egy házat 0 kaucióval és 3 êvig ingyen lakhatást akkor szólj itt se vagyunk :)


90 ezerből hova tudsz ugrálni 2 gyerekkel? Ha ennyire okos vagy mondd már meg kérlek...


Miért törölte volna?


Mondjuk ha saras akkor alapból nem fogja oda adni... Max ha gyorsan letörlni ... Vagy te tán rajta hagyod és úgy adod oda? :)). Pikk pakk lebuksz azért ennyire ne legyél már hulye..nem is értem ha érdemben nem tudsz hozzászólni minek hánysz ide ebéd után?


Várjuk az ingyen lakhatást :)

2021. márc. 7. 12:20
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

dehogy veszem föl :D

megcsalt a párom és megtartom mert szeretem? ennél több tartás szorult belém

megcsalt? kivágom mint macskát szarni. csókolom

2021. márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!