Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több ismerősöm is, 28-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több ismerősöm is, 28-40 közötti házas nők úgy viselkednek, mintha Katalin hercegnék lennének. Játszák a hercegnőt akinek tökéletes családi élete van, férj, kisgyerek, kocsi... Ők TÉNYLEG nem tudják, hogy a férjük félremegy?!

Figyelt kérdés
Most 3 ilyen nő jut eszembe, előadják magukat nagyon, mindhármat megcsalják. Szégyellem, de az egyik férjével nekem is volt egy kalandom, bár csak meg nem történtté tehetném. Szerintetek az ilyen nők valóban nem tudják, hogy megcsalják őket vagy inkább félrenéznek, hogy megmaradjon a szépnek tűnő kirakat-élet?

2021. márc. 7. 21:09
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is van nem egy olyan ismerosom aki folyamat jatszotta a tökéletes családot, es csak a válást mondta el, amikor már kulon is mentek. Addig meg titkolt mindent.

Kenyszeresen mutogatja mindenki azt hogy minden rendben, miközben nincs is.

2021. márc. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
78%

Lehet, hogy nem ők játsszák a tökéletes családot, hanem apuka otthon. Lehet, hogy nem tudják, hogy megcsalták őket. Lehet hogy apuka az a típus, akinek attól megy otthon a kufirc, hogy tudja, más nőnek is kell, más nőt is le tud varrni. Az asszony meg be van csapva. De te nem az ilyen féreg apukát kritizálod, hanem az anyukát aki kiposztolja a boldog családot?

No és tényleg lehet, hogy egymást csalják és nekik jó így, vagy anyuka aszex és neki jó így. Bámulatos, hogy nem az a hibás aki félremegy, hanem aki boldog, vagy annak hiszi magát.

Szerintem te irigy vagy, hogy ezeknek a férfiaknak te sosem kellettél feleségnek, hogy nem te ülsz a házban, nem a te sgged alatt van az autó, nem te vagy Katalin hercegné. De a rbanc vagy aki tönkretszi az életüket, ha ez kiderül, és őket kritizálod mert savanyú a szőlő, na és így csökken a rád nehezedő erkölcsi nyomás.

2021. márc. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
26%

Hidd el, vagy nem tudják, vagy nem akarják tudni. Annyira a külsőségek a fontosak, hogy be sem vállalják mások előtt, értsd bizalmas barinő előtt sem. Nem beszélve arról, hogy a sok kan pisilgatja, mert kicsit csinosabb az átlagnál, már el is van szállva magától.

Hány nő hallottál, hogy azt mondja; Jajjjjj, ma megint 5-en megdicsértek, olyan kellemetlen... 😃😃🤭🤭🤔

2021. márc. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
57%
Látom azok akik a valóságot írták, le lettek pontozva. De nem baj, én is leírom. A sok 30-40es nő kirakat életet él. Az ő családja a legszebb, legjobb, az ő kölyke a legszebb legokosabb. Mutogatni kell a "fészbúkon" és posztolni a sok családi képet hogy jöjjön a sok komment meg a "lájk". Közben mi van? Apuci félrekefél valami olcsó románcigány lotyóval a gyerek meg aspergeres autista 70 IQ alatti. A ház meg a kocsi hitelből van és a nyaralós képek is mind retusáltak vagy több évesek. De azért posztolni kell mert ha nincs meg a napi 15 perc figyelem akkor egy szürke senkinek érzi magát. Az instáról meg a többi szennyoldalról dől rájuk a minta hogy kéne élni, hogy kéne kinézni. Mert ugye a berkimazsipamela is megmutatta hogy kell. Azért bazdmeg. De azért napközben sorba kell állni az IKEA előtt mert elfogy a kanapé, és este két kézzel kell tapsikolni az álarcos énekesre.....
2021. márc. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
43%
#16 Értem. Tehát az a bűnös, aki szeretné összetartani az életét, nem az aki félrekefél vagy lenyúlja a másik férjét. Amúgy a 70 IQ alatti gyereket is lehet szeretni (az aspergeres autista IQ szintje inkább 100+ de hagyjuk is). Én soha nem posztolok közösségi oldalakra, de sokan igen, és ettől még nem biztos, hogy rohad az élete, lehet hogy egyszerűen csak boldog és büszke rá. A gyerekére, akármilyen is legyen, a nyaralására, bárhol is legyen, az otthonára, az IKEA kanapéra. Lehet, hogy ő ezt az élményét szívesen megosztaná az ismerőseivel. De a kérdező egyértelműen irigy azokra a nőkre, akiknek valóban tehetős élet jutott, és mivel irigy rájuk azzal köt beléjük, hogy megcsalja a férje. Amiről lehet nem is tud, de innentől akkor is bűnös, ha kiposztolja a gyerek kitűnő bizonyítványát, vagy a családi nyaralást.
2021. márc. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
14, bocs, én 22 évesen nem házasságban, hanem diplomában gondolkodom, de én kérek elnézést :DDDDD
2021. márc. 8. 08:17
 17/49 A kérdező kommentje:
17, milyen életet akar összetartani? Ez az igazság leplezése: vagy gyávák vagy életképtelenek ezek a nők (nyilván férfi is lehet ilyen, csak a kérdésem nem erre vonatkozott). Ha valaki ennyire semmire nem tartja magát, miért tartaná többre a férje?
2021. márc. 8. 08:19
 18/49 anonim ***** válasza:
43%
Elég sok fajta élet és család van, nem látsz be a színfalak mögé. A közhiedelemmel ellentétben, elég sok az olyan családi modell, ahol félig-meddig nyitott a kapcsolat bizonyos idő után. Szerintem működőképes is, azért manapság már igencsak nehéz 15-20 év után nem vágyakozni valami újdonságra. Én is hasonló modellt szeretnék felépíteni, egyáltalán nem fognám fel tragédiának, ha a férjem időnként mással is szexelne, én is így tennék. :) Azért egy igazán stabil kapcsolatot nehéz megingatni csupán ennyitől, feltéve ha csak testiséről szól. Ettől még érezhetem gyönyörűnek és teljesnek a családomat, cska szimplán nagyobb szabadságban élnénk a testiséget tekintve.
2021. márc. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
57%
De még mindig nem tudjuk neked mi kozod van hozzá. Én is fiatal vagyok kezdetleges párkapcsolatban tehát abszolút nem érint a dolog. Ennél fogva eszembe se jut ilyeneken gondolkozni. Szóval miért nem éled te is a saját életed?
2021. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudjuk, egyénfüggő. Van, aki játssza a tökéletes családot. Van, aki nem tudja, hogy megcsalják.

Sőt, képzeld el, olyan házasság is van, ahol a feleknek egyenes gerincük van és nincs megcsalás. :))

2021. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!