Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több ismerősöm is, 28-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több ismerősöm is, 28-40 közötti házas nők úgy viselkednek, mintha Katalin hercegnék lennének. Játszák a hercegnőt akinek tökéletes családi élete van, férj, kisgyerek, kocsi... Ők TÉNYLEG nem tudják, hogy a férjük félremegy?!

Figyelt kérdés
Most 3 ilyen nő jut eszembe, előadják magukat nagyon, mindhármat megcsalják. Szégyellem, de az egyik férjével nekem is volt egy kalandom, bár csak meg nem történtté tehetném. Szerintetek az ilyen nők valóban nem tudják, hogy megcsalják őket vagy inkább félrenéznek, hogy megmaradjon a szépnek tűnő kirakat-élet?

2021. márc. 7. 21:09
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként múltkor is írt már ki egy kérdést ahol a megcsalt nőket szapolta. Nagyon kis élettelen lehet szegény.
2021. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
34%

Vicces ez a sok visszatérő, mi közöd van hozzá kérdés :D

Hát ha nem tetszik a kérdés, miért vagy ilyen tipikus but@ pics@ és miért szólsz hozzá


Kérdező, én olyat ismerek, ahol a pasija velem csalta és igencsak képben volt. Közösségi oldalon meg megy a hú de szeretjük egymást, micsoda boldog család vagyunk. És pontosan tudom a pasitól, hogy mennyi mindentől hányt.

Hát ez van. De szerintem ők magukkal is elhitetik , hogy minden oké, és egy életet végigszínészkednek

2021. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
30%
31 és neked mennyi életed van, hogy ráérsz ide írogatni? 😂
2021. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
31%

#32 azért bosszantja az embereket mert pl én nem vagyok megcsalt feleség (feleség sem) de foglalkozhatna éppen az én életemmel is (hogy miért van tetoválásom, miért ilyen kutyám van, miért festem a hajam stb.) szóval egész egyszerűen bosszantó ha valaki beleüti az orrát más dolgaba, akkor is ha az nem a te dolgod mert az ilyen kis szarragok felhatalmazva érzik magukat hogy neked is megmondjak a véleményüket ha pl nem tetszik neki a pofad. És gondolom ismered a vélemény meg a segglyuk hasonlatot.


#33 több mint neki mert ő amikor nem ide írogat mások életével foglalkozik a sajátja helyett. Én veletek ellentétben akkor írok ide csak ha unatkozok. Mert néha kénytelen az ember utazni.

2021. márc. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
16%
34 . érdekes én nem szoktam unatkozni. szar lehet neked :D
2021. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
31%
#35 Te nem unatkozol? Szóval akkor beismered, hogy direkt vagy egy rosszindulatú kis senki? Nice.
2021. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
68%

Rosszindulatú kis senki :D :D :D még csak azt sem tudod, hogy én melyik válaszoló voltam. Te kis lúzerke :)

Nem mellesleg vicc, hogy unatkozol és nem tudsz kitalálni mást . olvasott lehetsz :D

2021. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
44%
Hát ezt elég jól megfogalmaztad😂És hát van benne igazság.
2021. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
66%
#37 normális ember csak unalombol van itt. Ha te más miatt akkor komoly problémák lehetnek veled. Azt meg még mindig nem tudjuk hogy te meg a kérdező miért mások életével foglalkoztok.
2021. márc. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit elkanyarodtunk az eredeti kérdéstöl....
2021. márc. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!