Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több ismerősöm is, 28-40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több ismerősöm is, 28-40 közötti házas nők úgy viselkednek, mintha Katalin hercegnék lennének. Játszák a hercegnőt akinek tökéletes családi élete van, férj, kisgyerek, kocsi... Ők TÉNYLEG nem tudják, hogy a férjük félremegy?!

Figyelt kérdés
Most 3 ilyen nő jut eszembe, előadják magukat nagyon, mindhármat megcsalják. Szégyellem, de az egyik férjével nekem is volt egy kalandom, bár csak meg nem történtté tehetném. Szerintetek az ilyen nők valóban nem tudják, hogy megcsalják őket vagy inkább félrenéznek, hogy megmaradjon a szépnek tűnő kirakat-élet?

2021. márc. 7. 21:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
0%
39. Őszintén szánlak :) Én nem szoktam unatkozni. Konkrétan más témában keresgéltem és feldob alul más kérdéseket. Érdekelt, válaszoltam.
2021. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
49%

Mit válaszoljak a kérdzőnek? Buta aki nem látja, hogy hosszú távon félremennek mellette. És nem arra gondolok, hogy nem veszi észre, hogy késett a párja meg ilyenek, hanem szimplán tettenérhető a változás. Meg hát azért csak fel kéne tűnjön, hogy nem működik túl jól a kapcsolatunk.

Szóval aki látja, hogy problémák vannak, de elnéz mellette meg is érdemli, hogy félremenjenek, mert annyit is ér a kapcsolat.

Általában a megcsalót szidják , hogy gyáva és nem merte otthon elmondani mi a gond, de sokszor már ezerszer próbálkozott, ráadásul a megcsaló sem törődött ugyanazzal. Nem beszélve arról, hogy az esetek jó részében a házastársakat manapság már nem érzelmek, hanem anyagiak kötnek össze. mindketten tudják , hogy gáz van, de becsukják a szemüket és előbb utóbb egyik fél talál külső vonzalmat/törődést.


Buta feleség/férj meg még ilyenkor sem kapcsolt, jaj megbocsájt, de megoldás helyett inkább befegyelmezi a férjét, amivel inkább elmélyíti a szakadékot. És jöhet a kirakatélet, ahogy a posztoló mondja.


Szép dolog is facebookon nyáladzani arról, milyen boldogok vagyunk, otthon meg már csók sincs

2021. márc. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
15%
Szánsz? Tényleg? Ki a szánalmasabb? Aki néha unatkozik ingazas közben vagy aki mások életével foglalkozik puszta rosszindulatbol? Na vajon ki?
2021. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Egyértelműen te :)

Én utazás közben olvasok, vagy bármi olyan tevékenységet űzök, amit élvezettel teszek. Nem kínomban írogatok ide

Egyébiránt foglalkozik veled a rossznyavalya. most is te írogatsz :)

2021. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a rosszindulat és a mások életéről beszélés a te értékrendedben rendben van. Oké. Nem vitatkozom tovább. Aki zsigerből ekkora selejt azt úgyse lehet meggyőzni.
2021. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Mégis itt feszengsz,hogy meggyőzz :D gondolom reptéri kutya sem áll veled szóban. jó hosszú ez az út :D


amúgy akkora szánalomkupac vagy, hogy észre sem veszed mekkora öngólt lőttél: kikéred magadnak , hogy más életéről beszéljen más, miközben ezen az oldalon járkálsz és kommentelsz ami konkrétan más életéről szól :D


anyukád lehetett selejtes, hogy téged vállalt :*

2021. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
71%

Nem ugyanaz válaszolni egy kérdésre és így elmondani a véleményed mint kiirni egy kérdést amiben másokat szidsz. Olyanokat akikhez elvileg semmi közöd.

Te tényleg nem érzed a morális problémat a te viselkedeseddel és a kerdezőjével kapcsolatban? A kérdező is már a sokadik kérdése alatt vergődik, valamiért pikkel a megcsalt nőkre. De ez tök rendben van. Te is tök rendben vagy aki tamogatod ebben. Csak mi válaszolok vagyunk szarok amiért nem vagyunk partnerek az agymeneseben. Ahan. Mindent értek.

2021. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

hát te milyen hülye vagy :D nem ugyanaz véleményt nyilvánítani valamiről amihez semmi közöd sincs :D eskü már szórakoztatsz.

Te hány órás az út hazáig ?


Én nem követem a kérdezőt, nem tudom hány kérdést tett fel eddig, nem is izgat. De te lennél a megmondóember, aki osztja az embereket hogy mit szabad mit nem?

Nem vagy partner ebben? :D és kit érdekel? nem hiszel kicsit túl sokat magadról? menj nézelődj máshol. vagy te mondjuk egy buszmegállóban is belelállsz idegen beszélgetésekbe, (amihez semmi közöd) és helyrerakod az illetőt, ha olyanról beszél, amihez szerinted semmi köze?

Neked ehhez a poszthoz nincs közöd


Egyébiránt én is szánalmasnak tartom az ilyen homokba dugom a fejem nőket. Nekem is volt olyan, akinek a palija bepróbálkozott nálam és váltig állítótta, hogy az semmi, mert tudja őt szereti.aham, pláne mikor szerelmes verseket küldözgetett a manusz. nagy szerelem. de lehet így is élni.


Egyébként meg értelmezhetnéd amit kérdezett, mert kérdezett. És igen, hányinger a kirakatélet. Csomó ismerősöm feszít milyen boldog otthon és közben egy rakás fos az életük. hogy mi közöm van hozzá? hogy az orrom alá dugja. de kb. le se szarom, csak szánom

2021. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
*állította
2021. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!