Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit akarhat igazából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat igazából?

Figyelt kérdés

Tavaly kerültem már a vírus ideje alatt egy új munkahelyre. Igazából félig otthon is lehet végezni, de a jellegéből adódóan be is kell néha járnunk.

Szóval megismerkedtem egy velem egykorú férfival, aki szinte egyből rámkattant. (én 36, ő 41).

Nem titkolta, hogy házas, nem is tudná. Bejelölt facen és jóba lettünk. Láttam rajta, hogy tetszem neki, de mivel csak kedves volt jó ideig, így nem volt miért szólnom. Nekem is szimpatikus, de eszem ágában sem lenne belemenni egy olyan helyzetbe, amiből nem jövök ki jól.

Szóval egy ideig ment a barátkozás, majd egy otthoni munka miatt engem keresett és megbeszéltünk egy találkozót . Hozzá kell tennem, itt már más is beszélt róla kollégák közül, hogy látszik rajta, hogy odavan értem.


Átjött, én egyedül élek, és a fél délutánt és estét munkával töltöttük, de közben beszélgettünk. Majd munka végeztével bevallotta, hogy sokkal többet érez irántam, de nem szeretné a feleségét megcsalni, de muszáj volt nekem elmondania. Nem sokat beszélt, eléggé megsajnáltam.

Nem nyomult, nem próbálkozott, és még azt is hozzátette, hogy lehet nem lenne jó, ha egy időben találkoznánk bent. Ez eléggé megdöbbentett.



Pár nap után megint találkoztunk (mhelyen) és továbbra is udvarias és kedves volt, és elnézést kért hogy elmondta, de megijedt saját magától is. Nem beszélt különösebben a házasságáról, csak annyit, hogy megvannak. Nekem mondjuk ez elég beszédes.


Szóval ami engem ledöbbentett, hogy mivel ismerősök vagyunk facebookon, látom, hogy miket oszt meg. És a beszélgetésünk után nem sokkal megosztott egy emléket egy pár évvel ezelőtti nyaralásról, és nekiállt sajnálkozni, hogy mennyire jó volt. És többen hozzászóltak, hogy nekik is és kitartást, és az egyik válaszában kifejtette, hogy ő megoldja majd akkor otthon, milyen jót koktéloztak tegnap is a nejével :O oké értem, hogy együtt vannak, de nekem ez furcsa. Mert utána külön megosztott egy fotót, szerelmemmel karantén nyaralunk...

És sok-sok szív.


Most ez mit jelent nála? Nem tűnt szimpla flörtnek, amit művelt az elmúlt évben, és hangsúlyozom egyáltalán nem szeretnék ilyenbe belemenni, és nem is fogok, de ha ilyen boldog otthon, miért vallotta be, hogy többet érez irántam? És ha többet érez, otthon mit?

Nem próbálkozott soha szexuálisan közelíteni, és természetéből fakadóan (ennyire megismertem) nem hülyíteni akart. Inkább zavarban van mellettem



2021. márc. 9. 16:00
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hát elég durva, hogy idáig eljutottál és megálltad...

Én nem szeretnék ilyen beszélgetésbe sem belemenni, mert egyelőre szimpatikus és kész.


De annyira hasonlít amúgy amit írtál...ő mondjuk úgy mondta, hogy ha nem házasodott volna, még egyszer nem tenné. De nekem ez akkor úgy jött le -biztos naiv vagyok- hogy nem arra céloz, otthon gond van, hanem, hogy ha nem lett volna a felesége. Érted? még szebbnek is láttam, hogy csak miatta.


...

2021. márc. 9. 21:38
 22/26 anonim ***** válasza:

Értem. Tudod először mi sem így kezdtük, egy durva folyamat volt, ami nagyon durva észre se vettem. Most hogy visszaolvasom a korábbi beszélgetéseket, látom hogy úristen miket írt nekem.

Most próbálok túljutni a dolgon. Csak az a baj, hogy egy Hello-val képes visszarántani. :) Mindig abban reménykedem hogy nem ír soha többet :D


Nagyon vigyázz, a szimpátia nem gond, de szinte észrevétlenül képes elmélyülni.

Nekem néha annyira fáj, hogy rendesen fizikai fájdalmam van. Ne akarj magadnak ilyet, nem kívánom senkinek

2021. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

22. nagyon sajnálom. Voltam már plátóian szerelmes, tudom milyen rossz :(

De ha te ennyire megszeretted és ő meg téged, miért nem vagytok ti együtt?

2021. márc. 9. 21:58
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Valaki felvázolt itt 3 lehetőséget, hogy miért osztogatja a családi képeket fb-n.

Én is arra tippelek, hogy az önigazolás miatt.

A facebook-on mindenkinek tökéletes élete és párkapcsolata van, de azt tanuld meg, aki már ennyire mutatja a külvilág felé a szépet, ott valami nagyon nincs rendben. (Környezetemből indulok ki)

Sőt, ezt még nem említették kommentben.


"Nem nyomult, nem próbálkozott, és még azt is hozzátette, hogy lehet nem lenne jó, ha egy időben találkoznánk bent. Ez eléggé megdöbbentett."


Az is lehet, hogy az asszony is tud már róla és neki akar bizonyítani.

Kollégáknak már tuti feltűnt, hogy gyakran vagytok együtt egy időben, és lehet hogy azt is leveszik, hogy hogyan néz rád.

2021. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24. Nem figyeltem még, de igen, sokan túl boldogok facen. Viszont nem oszt meg túl sok fotót, csak ez túlságosan...mű volt. Vagy én láttam annak, annak tükrében, hogy mit beszélgettünk előtte. Mintha két énje lenne, csak nem tudom melyik őszinte. Bár szerintem otthonra hazudik, és nekem ez nem tetszik.

Mindesetre tőlem ez távol áll, és nem is értettem sosem mivel lesz boldogabb az, aki csak úgy csinál?



Igen, kollégák tudják szerintem.


Mindegy, köszönöm a válaszodat, én inkább kikerülöm ezek után. Legszívesebben kitörölném ismerősök közül is, csak nem akarok magyarázkodni.

2021. márc. 9. 23:32
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem biztos egyáltalán hogy ő is ennyire szeret engem. Nem tudom mit akar. Nem tudom mit érez. Nem beszélgettünk erről még sosem komolyan.


És méh ha ugyanazt is érezné. Azért elválni nagy döntés. Én nem is akarnám, nem szeretném ha két gyerek miattam nem látná minden nap az apját.

2021. márc. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!