Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erős nő igazából trampli,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős nő igazából trampli, paraszt nő?

Figyelt kérdés

Szoktak ez miatt panaszkodni, hogy az erős nőktől félnek a férfiak. Igazából viszont csak arról van szó, hogy férfiak nem találják vonzónak a suttyó, paraszt, trampli nőket.


A magabiztos és nőies nő vonzó, de ne keverjük a fent említettel.



2021. febr. 28. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugy képzeled magadnak ahogy csak akarod! Nekem a ketrecharcos nö az erös:-)
2021. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok trampli nőnek van pasija, vagy férje. És igen, őket is szeretik. Ugyanúgy, ahogy sok zsíros nyakú, kopaszodó, sörhasú férfinek is van nője.
2021. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Akkor mindegyik nő trampli, aki nem akar gyereket szülni egy pasinak? Nem is tudtam.
2021. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem erős nőnek mondanak és se tramlpli, se paraszt nem vagyok. 2 gyerekem is van. Kimondottan kedvesnek tartanak, viszont, ha az érdekeim azt diktálják, akkor keményen odavágok és nem hagyom magam elnyomni. A pasik nem szoktak tőlem félni, csak azok, akiknek kisebbségi komplexusuk van valamiért.
2021. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Becsicskulós szexbombákra vágynak ezek a senki incelek.
2021. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

A magabiztos és határozott nő is erős.


A férfiakat meg a külső és a viselkedés egyaránt taszíthatja egy magát önmagának is erősnek hazudó, túlkompenzáló szörnyeteg esetében. Én több, belsőleg aggályos nőt ismerek, aki a sikertelenségét arra fogja, hogy túl erős, közben pedig egy kalap irritáló szar, aki mellett nő sem szívesen van

2021. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem minden trampli nő bunkó, vsn köztük jó fej is. Egy ketrecharcos bő tuti jó tud lenni:).
2021. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

# 8


ketrecharcos nők viszonylag ritkák, ők nem ketrecharcos pasival is összejönnek?

2021. febr. 28. 12:22
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igen, csak határozottnak kell lenni, nem nyámnyilának a környezetükben.
2021. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

“ Nem, az aki olyan mint egy jégcsap. Karrierista, nem akar gyereket, feminista, mindent el tud intézni magának és senkire nincs szüksége, nem kell neki gyerek mert az csak hátráltatja. Stb.


Szóval egy férfi pinával kb.”


Szoval, ha egy ferfire igazak ugyenezen tulajdonsagok az rendben van, de a no csak maradjon a fakanálnál?

Nevetsegesek vagytok:) kar, hogy valtozoban van a vilag, nemde?:)

2021. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!