Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért flörtöl egy csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl egy csinos, fiatal nö egy kisgyermekét sétáltató apával?

Figyelt kérdés

Délelött kézenfogva sétáltunk a kisfiammal. Jött szembe két nagyon csinos, fiatal csaj (20 év körüliek). Éreztem ahogy néznek, az egyik mosolygott rám ahogy elmentek mellettem. Majd hangosan azt mondta a barátnöjének, hogy “milyen helyes volt már a pasi, nagyon cukik voltak”. Hátranéztem emiatt és a csaj is, mosolygott mint a vadalma. Nem is értettem a dolgot! Miért csinálta ezt? Ha látja, hogy a férfi a gyerekével van az nem tabu? Bevallom, zavarba jöttem a dolog miatt, nem igazán vágytam erre. Otthon a gyerek az anyjának nagy hangon mesélte, hogy találkoztunk apa ismerös nénijeivel de nem akart apa beszélgetni velük mert siettünk haza. Persze elmeséltem rendesen mi volt, a feleségemnek nem is nagyon tetszett. Mondjuk nekem se.

Mire véljem ezt? Ez az a nö aki elcsábítja a házas férfiakat lelkiismeret nélkül és beáll szeretönek? Eddig nem találkoztam a valóságban ezzel.


2021. márc. 13. 16:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Igen. A nőknek gyakran vonzo foglalt pasi.
2021. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Neked ez flört?


Az van, hogy a nőknek az apaság szexi. Vonzónak látnak egy kedves apukát egy cuki gyerekkel.

Ti ezt nem értitek, mert nektek a feleségetek se szexi többé, ha anya lesz.

2021. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

De vicces vagy :D

Ez egyáltalán nem flört. Én is lányként néha rámosolygok a cuki babával sétáló pasikra, mert jó látni, hogy vannak férfiak, akik néha időt töltenek a gyerekükkel, és nem minden a nyomorult anyjukra marad.


Alapvetően a nőknek imponálnak az olyan férfiak, akik nem fosnak be a kisgyerekektől, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy ki akart volna kezdeni veled.

2021. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Baranyi Sanyika válasza:
92%

ösztönösen vonzó minden nőnek az a pasi, aki gondoskodik az utódokról

Az ösztönök akkor keletkeztek, amikor még nem volt házasság, meg hűség, csak egyszerűen dugtak a népek :)

2021. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem kell most mindenhol (az utcán is) maszkot viselni? Akkor hogy láttad, hogy az egyik lány mosolyog, “mint a vadalma”?🤔

Kicsit gyanús a sztorid ezzel az álfelháborodással egyetemben.

2021. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%

5-ös: kisebb városokban, falukban, vagy ahol kevesebb ember van, nem mindenki hordja a maszkot. Ne mondd, hogy nem láttál ilyet. Minek talált volna ki ilyen sztorit a kérdező?


Amúgy a kérdésre válaszolva, érdekes módon addig nyomultak rám a nők, amíg párkapcsolatban voltam. De pechjükre hűséges típus vagyok. Most, hogy elvált apuka lettem én is, nem vagyok érdekes a nőknek annyira.

2021. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
A foglalt pasik nagyon vonzók a nők többsége számára, mert azok már átmentek egy másik nő szűrőjén.
2021. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Tapasztalatból mondom, hogy gyerekkel csajozni jó! Én rendszeresen kérek kölcsön kutyát vagy gyereket, hogy olyan helyeke is vadászhassak, ami sok pasinak eszébe sem jutna.

Játszóház, játszótér, babapark, babaúszás,... >:)

(Sőt! Van, hogy egy gyerekülés is elég a kocsiba.)

2021. márc. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
24%

mekkora kamu :D


vagy unatkozol, vagy simán bebuktál a csajoddal és most ide írogatsz , hogy ezzel bizonytsd :D

2021. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

"Ha látja, hogy a férfi a gyerekével van az nem tabu? Bevallom, zavarba jöttem a dolog miatt, nem igazán vágytam erre"


Minden egészséges embernek jól esik a bók. Pláne egy férfinek. Szóval kurv. átlátszó ez a sztori.

Bizonyára megyek kisgyerekes anyukaként az utcán és rámmosolyog egy férfi és megjegyzi , hogy milyen cukik vagyunk, feldühödök, nem büszke leszek.


Na szépen írd meg, melyik csajt kefélted, akit felismert a kisfiad

2021. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!