Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért flörtöl egy csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl egy csinos, fiatal nö egy kisgyermekét sétáltató apával?

Figyelt kérdés

Délelött kézenfogva sétáltunk a kisfiammal. Jött szembe két nagyon csinos, fiatal csaj (20 év körüliek). Éreztem ahogy néznek, az egyik mosolygott rám ahogy elmentek mellettem. Majd hangosan azt mondta a barátnöjének, hogy “milyen helyes volt már a pasi, nagyon cukik voltak”. Hátranéztem emiatt és a csaj is, mosolygott mint a vadalma. Nem is értettem a dolgot! Miért csinálta ezt? Ha látja, hogy a férfi a gyerekével van az nem tabu? Bevallom, zavarba jöttem a dolog miatt, nem igazán vágytam erre. Otthon a gyerek az anyjának nagy hangon mesélte, hogy találkoztunk apa ismerös nénijeivel de nem akart apa beszélgetni velük mert siettünk haza. Persze elmeséltem rendesen mi volt, a feleségemnek nem is nagyon tetszett. Mondjuk nekem se.

Mire véljem ezt? Ez az a nö aki elcsábítja a házas férfiakat lelkiismeret nélkül és beáll szeretönek? Eddig nem találkoztam a valóságban ezzel.


2021. márc. 13. 16:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos nem mindenki hord maszkot, föleg a fiatalabbak hiszik a mai napig védettnek magukat.


Nem vagyok felháborodva és nem kamu, csak elkeserítö. Tudom hogy itt mindenki alig várja, hogy lefektessen minden nöt, de én ilyen hülye régimódi vagyok, hogy az erkölcs, tartás, ilyesmik jönnek be. Nálam nem fér bele hogy rámosolyogjak más nöre, nem még hogy odaszóljak neki. Tudom, manapság az a divatos nézet, hogy flörtölni sem baj, meg idegen nökkel beszélgetni, irogatni, söt ahogy olvasom a csók sem baj sokaknál meg a szex sem ha nincs érzelem. Ezt gondolom, ennyi.

2021. márc. 13. 20:16
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

Beteg a fejecskéd, az a baj. Durva, micsoda flört volt. Rád mert mosolyogni. Miért nem verted meg rögtön? Sztem abból tanult volna.

Komolyan reménykedem, hogy ez kamu kérdés, mert ha tényleg így van, akkor te is és a kedves nejed is elmehet uborkát savanyítani

2021. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk durva, hogy egy mosolyból és egy megjegyzésből ilyen következtetéseket vonsz le 🤷‍♀️
2021. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13. Ááá nem, picit sem :D
2021. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Miért gyanús nekem, hogy a feleség írta ki ezt a kérdést, a pasi nevében? :D
2021. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
+csak mert normális férfi nem jön fel sírni a gyakorira, hogy egy fiatal lány rámosolygott... szóval vagy a kérdező nem százas, vagy... nem is pasi! :D
2021. márc. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
33%
Szerencsés a feleséged!
2021. márc. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
37%
Engem kimondottan taszitanak a gyerekes férfiak, te valószínűleg jóképű lehetsz, ha ennyire tetszettél a lánynak.
2021. márc. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, most komolyan, ezentúl fapofával fogok járni az utcán, mert még a végén szexuális zaklatásnak veszik, ha mosolygok , mert valami számomra cuki dolgot látok.
2021. márc. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
42%

Erről a sztoriról az jutott eszembe, mikor egyszer régen egy állateledel bolt előtt mentem el, és kint várt egy nő a kutyájával. És a kutya úgy nézett a kirakatra, mint az Istenre :D Nagyon aranyos volt.

Mikor elmentem mellettük, mondtam is neki, hogy milyen cuki vagy már. Gazdája rámnézett és kb. semmit sem szólt.

Most már rájöttem, hogy valószínűleg flörtnek vette, kiakadt, azt hitte el akarom csábítani, és otthon jól ki is beszélt


Ez a poszt úgy ahogy van, szánalmas. És remélem, hogy kamu, mert ha nem, akkor a kérdező a világ legnagyobb papucsa, akit komolyan csak körberöhögök.


És az ilyenek picsognak, hogy milyenek egymással az emberek, de egy lány mosolyán kiakad. Tudod kedves kérdező, összeteszem a kezem, hogy nem te vagyok és a párom se vagy.

Tökös férfi kihúzza a hátát, hogy lám-lám, menő vagyok. És otthon úgy mesélné nekem, hogy drágám, hát megfordultak utánam, úgy vigyázz ;)


Sótlan, humor és lazaság nélküli pöcs vagy.

2021. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!