Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Zavarna ha a gyermeked egy...

Zavarna ha a gyermeked egy fiatal,22 éves pályakezdő kisgyermeknevelőhöz kerülne?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 23:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

Nem.

Születésekor egy teljesen tapasztalatlan, hozzá nem értő anyához került :) Vagy nem?

2018. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
21 évesen kezdtem óvónőként dolgozni, friss diplomával. Szeptemberben volt 1-2 morgó szülő, h tudom-e mit csinálok, tényleg egyedül maradok-e a gyerekekkel, jaj de rossz ez a helyzet, stb. Októbertől ezek elmaradoztak, decemberben 5(!!) gyerek szülője próbálta átkérni hozzánk a gyerkőcét, mert “a fiatal óvónénit nagyon dícsérik a szülők és a gyerekek”. 😊 Akinek való a dolog, az 22 és 62 évesen is jól csinálja. Persze az jó, ha a csoportban a másik pedagógus tapasztaltabb, de szerintem ne félj csak azért, mert fiatal.
2018. jan. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Igaz már nem vagyok pályakezdő, de voltam. 3 évig tanultunk egészségügyi, pedagógiai ismereteket és mellette ott volt a sok-sok gyakorlat kórházban és bölcsiben. Hamar bele lehet jönni és hidd el úgy vigyáztunk rájuk, mint valami drágakőre. Attól, hogy valaki fiatal még nem azt jelenti, hogy idétlen, sőt az a szakmája, abban a legjobb. És ezt nem csak kisgyermeknevelőként, hanem anyaként is mondom. Egyáltalán nem félteném tőle a gyerekem. Mikor ovis voltam a gyakornokokat szerettem a legjobban. Pedig anyukám rokon óvónőhöz kért, aki ütött minket és ő nem volt már épp se kezdő, se fiatal. Nem azon múlik.
2018. jan. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

Attol függ.nekem a tapasztalatom friss diplomassal, hogy olyan buta mint egy hàz, de a szàja mint a bécsi kapu.

Egy pelda

Gyerekemnek kiüteses virusfertözese utàn a körmei is hàmlani kezdtek le rétegenként, az orvos elmondta hogy a gyerek meggyogyult, bölcsibe mehet, a körmei pár honap alatt lenönek, a virusfertozes lecsengö tünete, de azert a friss diplomas nagy pofával hiresztelte, hogy gombás körmü szerinte a gyerekem.


Bìztatás helyett folyamatosan tiltással nevel, és a gyerekekbe táplálja hogy ezt sem tudod azt sem tudod, leesel, és hasonlók.

Sorolhatnám reggelig.

Szerencse hogy idösebb tyukanyo tipusu gondozo mellé tették es a csoport azon felében volt a gyerekem akikre az idösebb felel.

Az ovit megváltáskent vártam.

2018. jan. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
89%
Egyet mindig elfelejtünk. A kezdő című jében van a legfrissebb, legélénkebb,egösszerenfezettebb tudás. Erre a gyakorlatot kell csak megszerez i.😊 Arra pedig ott van egy idősebb mentor kolléga.😊
2018. jan. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
84%
Bocs!!😝😝 A kezdő fejében.
2018. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
De, tartottam picit tőle, de nincs gondom. Lányom szereti, nekem ez a lényeg. Rengeteget tanul, látszik, hogy foglalkozik velük.
2018. jan. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Nekem külön tetszene! Még nagyon motivált és bizonyítani akar, így a gyereknek biztos a maximumot adja.

Egy idősebb már lehet kevésbé motivált, legyen szó a türelemről vagy az ünnepekre való készülődésről.

2018. jan. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
Lányomnak volt középső csoporttol pályakezdő óvónője. Imádtam, végre fiatalos, nem a szoc. rendszerből ittmaradt óvónéni. Nagyon szuper volt. Lelkes, határozott, a lányom és a többi gyerek is imádta. Sajnos csak 1 évig volt velünk, átkerült másik csoportba, hogy másik óvónénitől is tanuljon. Visszakaptuk a szoc.időkből visszamaradt óvónénit.
2018. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem zavarna!
2018. jan. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!