Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudtátok meg házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok meg házasságban, hogy hosszú ideje csalnak? Együtt maradtatok vagy elváltatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 19. 12:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%
Ha fix nővel, akkor válás, ha krvázik, akkor csak külön hálószoba.
2021. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
A kvázik akkor is válás.:D
2021. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
65%

Velem speciel nem történt, de a környezetemben több megcsalásos, kiderülősös-megsejtős sztorit ismerek. Hát szégyen milyen gyávák az emberek. Férfiak a megcsalók, és egytől-egyig tudják , hogy romokban a házasság, de maradtak, mert jaj pénz, jaj gyerek (ezt egy ideig érted, de életed végéig szánalom. És hozzá az irtó buta nejeik, akik kiverték a párjukból a "viszem a gyereket, minket többet nem látsz, ha nem minket választasz" alapon, hogy maradjanak, és elkönyvelték a csatát nyertesnek.


De ezekben nincs köszönet, csak látszat házasság, kamu boldogság. De jól érezzük magunkat és közben belülről rohad az egész.

Konkrétan három olyan családot is ismerek, ahol tudom belülről a sztorit és tudod miért nem mennek ezek már sosem? Mert egy hosszú ideje csalásnál már rég nem egymást szeretik, főleg a megcsaló, de nehogy azt hidd, hogy a megcsalt egy szívét-lelkét kapcsolatba adó valaki. Taposták egymást évekig és most isszák a levét. Férfiak kb. zsarolva maradnak és gyávaságból


Ja és olyan családokról beszélek, ahol nem volt sosem hangos vita, nagy perpatvar. Igazi kifelé mintacsalád


Itt is megkérdezheted a férfiakat, sokan leírják őszintén, hogy mennének, de nem tudnak...

Ja és még valami: egy olyan megcsalást nem láttam még, ahol bebukás után bárki változtani akart volna. Mondjuk hova, de érted? Inkább vissza ugyanabba a szrba, mert akkor majd csak felkelünk reggel arra, hogy szerelmes lettem újból..


aham. másba lehet

2021. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk is van egy ilyen család a szomszédban. A nőnek semmilye nincs egy eltartott kis kamu műkörmös. De már be van sz*rva, hogy el ne veszítse a nagy vagyont, amit a férje szülei raktak természetesen össze.

Megy az alkohol, a veszekedés és a "mentsük meg ezt a sz*rt színdarab." A férfi kb.fél a feleségétől, akinek csak a hangja nagy, de SEMMIT nem ért el az életben. Fájdalmas ezt nézni idegenként. Most költözni fognak, új életet kezdenek. 😅

2021. márc. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
27%
Természetesen a férfit zsarolja a felesége mindennel, amivel csak lehet. Az a szerencsétlen, meg mindent tűr.:(
2021. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
49%
4. Fél a feleségétől...Hány ilyen palit ismerek. Bakker annyi papucs van, még olyan is, aki amúgy még házasság előtt nagy macsó volt
2021. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ő vallotta be, 19 év házasság után, hogy szerelmes lett. Én is hibás vagyok, ma már belátom, akkor nehéz volt. Észre sem vettem, hogy ennyire eltávolodtunk egymástól, hogy bedaráltak a hétköznapok, a gyerek körüli teendők, a háztartás, a hitel, stb. Lakótársak voltunk az utolsó pár évben. Az ő életébe jött egy új nő, fél év után döntött úgy a férjem, hogy őt választja. Azóta is együtt vannak, boldogok.
2021. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

#7 volt férje bátor volt,mert lépni!

Gyávák boldogtalanok,szenvednek,f@sza egy életük lehet.

2021. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
64%

8. Meg is érdemlik. Tudom, hogy a pénz meg a gyerek nagy szó, de ezzel takarózni évekig. Pláne, hogy otthon tudja az asszony, hogy baj van, de azért még rájátszanak. Mindenki főjön a saját levében.

Szeretőhöz jár, kivirul, totál boldog, rájön, hogy ez kell, de inkább visszacsicskul. Ki-ki érdemei szerint....

2021. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
41%

Igen #9 igen

Sok a piros a válaszok mellett🙂,nem mindenkinek tetszik ahogy látom,pedig van bennük igazság


#8

2021. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!