Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha hosszú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha hosszú, közel 20 éves házasságban kiderülne férjetek megcsal?

Figyelt kérdés
Túl lehet ezen lenni, túllépni, megbocsátani? Nem egyszeri botlás, és nem nőzött mindenféle nővel hanem 3,5 éve ugyanazzal a nővel tart fenn viszonyt. Telóját kint felejtette, véletlenül villant fel az üzenet. Szoros, napi kapcsolatban vannak.
2017. nov. 26. 06:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Ezt így megbocsátani nem lehet, ebből válás lesz, az biztos.


Azon is gondolkozz el, hogy miért jutott idáig a kapcsolatotok.

Ti hoztátok létre, ti is rontottátok el, hisz az elrontásához is ugyanaz a két személy szükséges.

És hogyhogy eddig nem vetted észre a dolgokat?

3,5 évig hogy lehet ezt így titkolni? Hogy lehettél ekkora vak?

2017. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha ezt leszàmitva jol müködik a hazassàg,akkor nem dobnàm ki,de az érzéseim megszűnnének irànta és csupàn az érdekeim miatt tartanàm vele a kapcsolatot.Ha lenne módom én is csalnàm őt és ha talàlnék jobbat,lecserélném.Akkor mehet végleg a riba nchoz.Mondjuk ebből a szempontból egyik sem jobb.Mindegyik félrekefél,csak egyik hamarabb teszi meg,màsik később.Esetleh ha valami menthetetlenül lusta,ocsmàny vagy aszexuàlis palit vàlasztasz,az hűséges marad.De nem lesz abban sem sok örömöd.
2017. nov. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Mi "csak" 9,5 éve vagyunk egy pár a férjemmel, abból 4,5 éve házaspk, can egy gyerekünk, de most úgy érzem, hogy nem tudnék túllépni rajta. Biztos megbeszélném vele, hogy miért történhetett ez meg, de valószínű szerelmes a nőbe, úgyhogy én jelen ésszel, érzelmekkel iránta, elhagynám.

Nagyon nehéz helyzet. És őszintén sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. :(

2017. nov. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Engem 23 ev utan csalt meg,de itt par alkalmas viszony volt,es par hetig tartott.En se vettem eszre,mert ejjel,masik varosban dolgozott,oda ment le hozza a no.Reggel hazajott,lefekudt aludni...En valni akartam,mar ugyvedet is kerestem,elzavartam,tomboltam,tiz napig kulon voltunk.De utana higgadtan megbeszeltuk,szakitott a novel,valtoztattunk,ujrakezdtuk.De nehez volt,sokat sirtam,nehezen dolgoztam fel,de bizonyitott ,enbek 7 eve mar.
2017. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Bence_ ***** válasza:
100%

Neked így jó ez a kapcsolat, boldog és szabad vagy benne?

Ha igen akkor beszéld meg vele, hogy legyen már veled őszinte.

Kétség kívül ez egy nagyon fura helyzet.

Vagy elkelett volna mondania az elején vagy lezárbi ezt a kapcsolatot. Ő veled maradna?

2017. nov. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Tökmindegy,hogy 20 év vagy 2 év,akkor is szakítanék,elválnék.Nem nézném el neki,csak mert régóta együtt lennénnk már.Ezt így nem tudnám elfogadni egy házasságban.Kapcsolatunk lezárását jelentené,bármilyen nehéz is lenne. Az is lehet könnyebben venném mint gondolnám,mert tuti kiábrándulnék belőle.
2017. nov. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Minden ember, minden kapcsolat más. Vagy is, csak ti tudjátok, mit fogtok lépni. Mivel az ilyen dolog eléggé mindennapos, körülöttem is történtek ilyenek. Döntő többségben, ilyen hosszabb kapcsolatoknál, együtt maradtak. Kifelé, azt mutatják, mindent rendbe tettek. Azt, nem tudom, ténylegesen hogy állnak, ki mennyire sérült, min tudott túl lépni. Valószínű, az ezer szállal kötődés és hosszú együtt töltött évek végett maradnak. Na és negyven felett, nem egyszerű egy teljesen új életet kezdeni. Ahogy látom, sok embernek, nem is sikerül.

Az, mint írják, miért nem vetted észre? Azt is látom, sokan nem veszik észre, hogy párjuk évekig csalja őket. Nincs lángoló szerelem a harmadik fél iránt, csak szexuális kapcsolat, tényleg nehéz észre venni. Olyankor, a napi viselkedés, nem szokott egyáltalán változni.

Amiket válaszolnak, az ugye, a válaszoló mit tenne. A helyzetedet, neked kell nagyon végig gondolni és dönteni. Senki más nem dönthet, nem élheti a te életed.

2017. nov. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit gondoljunk bele.

Mással hempergett, tehát hülyének nézte Önt.

Ki tudja miket beszéltek ki a háta mögött?!

Undorítónak találom.

Én válnék.

3,5 év hosszú idő....

2017. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi helyzet vs. önérzet.
2017. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Aki ilyen után nem dobja ki a pasit,ultrabolond,de sok nő gyáva megtenni.A szerető még azt is tudja,milyen pózban alszol,miket csinálsz,hiszen ennyi idő alatt minden apró részlet kiderül,mert elmeséli a férj,tehát teljesen hülyére vagy véve hosszú időn keresztül.És tuti hogy vannak érzelmek is köztük,ilyen emberben nem lehet megbízni ezek után..
2017. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!