Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Járnátok olyannal aki korábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal aki korábban megcsalta a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Nem én voltam az.. de bevallotta nekem a dolgot.

2019. okt. 31. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Nálam tiszta lappal indul a dolog, nem a múltjából fogok ítélni, hanem ahogy velem bánik.
2019. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A férjem (30) még amikor jártunk, bevallotta, hogy ő már csalta meg a barátnőjét. Saját elmondása szerint éretlen gyerek volt, akinek még fel kellett nőnie.

Mindenki követhet el hülyeséget, de ha belátja és tiszta lappal szeretne kezdeni, akkor megérdemel az élettől egy új esélyt.

5 éve együtt vagyunk, nem volt gond köztünk.

2019. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom. Ha nagyon szeretném, talán adnék neki egy esélyt, azt szeretném mondani, hogy már lehet, hogy ismeri már, hogy ez milyen lelkiismereti teherrel jár , hogy megcsalt valakit. Tehát nem tudom, pl megtenné -e újra, de lehet, hogy téged pl már annyira szeretne, hogy veled már nem tenné meg.
2019. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is hiszek a 2, esélyben.. de félek velem is megteszi
2019. okt. 31. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én is csaltam meg barátnőmet 21-22 évesen, de azóta semmi, pedig volt már két másik, annál hosszabb kapcsolatom azóta.


Akkor másabb ember voltam, sokkal hülyébb, felelőtlenebb, éretlenebb, sokat ittam és buliztam.


27/F

2019. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

A körülményektől függ.

Én pl. a liánozást nem ítélem el, mert én is csináltam.

Tehát volt egy átmeneti időszak, amikor még volt párom, de már alakult a dolog az újjal. Egyszerűen vívódtam, de a szerelem erősebb volt. És végül döntöttem.


Azok a pasik, akiknek kell a változatosság, és azt is csalják, akit tulajdonképpen imádnak, azok azt hiszem nem nekem valók. Komolyra olyan nem kéne. De szexre igen.

2019. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy állok hozzá, hogy tiszta lap. Nyilván van, aki nem változik, sajnos egy ilyen velem is elbánt, de ettől függetlenül a párom a bizalmam élvezi, amíg nem tesz róla, hogy az eltörjön.
2019. okt. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig válltig állítottam, hogy nem jövök össze ilyen pasival. Aztán a mostani párom viszont ilyen volt. Az elején közölte ezt velem szóval nálam nem jöhetett szóba, csak hát szép lassan egymásba szerettünk. Ő az összes "barátnőjét" megcsalta. A nők mindig nagyon bele élték magukat, csak hát nem voltak együtt, ők viszont azt hitték vagy mi. Szóval nemtudom ez mennyire megcsalás kategória, de az biztos, hogy nem valami szép akkor sem.

Őszintén szólva engem nem zavar. Én nem olyannak ismertem meg mint ahogy mesélt magáról a múltjában. Nem is tudnám elképzelni róla hogy így kihasználja a nőket. Nem miattam változott meg egyébként.

2019. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

igen


ha bevallotta az úgy korrekt

2019. nov. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Az, hogy aki egyszer megteszi az megteszi máskor is, nem csak egy adott személlyel való kapcsolatára igaz. Pláne, ha valaki az összes előző barátnőjét megcsalta... nem is értem hogy lehet ilyen naiv valaki.
2019. nov. 6. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!