Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Másodszor találtam szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodszor találtam szőke hajszálat a párom pulóverén! Szerintetek megcsal? Köszi az őszinte válaszokat!

Figyelt kérdés

2021. márc. 25. 10:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Anyukája? Kolléganője?
2021. márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez alapján nehéz eldönteni. Nekem hosszú hajam van akármit csinalok olyan helyeken is megtalálom a hajszálakat hogy csak pislogok h oda hogy került 😂. Nem csodálkoznék ha a környező emberekre is jutna.

Inkabb az a kerdes van e okod gyanakodni? Te ismered a párod, volt mar példa megcsalásra? Vannak megmagyarázhatatlan dolgai? Mert par hajszál még semmi.

2021. márc. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor az autóm jobb első ülésén találtam, pedig 1 éve nem ült benne nő.
2021. márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
80%
Ezt egy hajszál alapján nem lehet eldönteni. Túlgondolod. Ha nem találsz rajta semmit, akkor meg "ki ez a kopasz r*banc?"
2021. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Hajszál bárhol ráragadhat, akár a szél is ráfújhatja, ill. simán lehet, hogy időt tölt szőke nőkkel nem szexuális célzattal (kolléganővel pl.). Ez még nem bizonyíték a megcsalásra.
2021. márc. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Rokon nincs szőke. Férfiakkal dolgozik.
2021. márc. 25. 11:01
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Azt akarod hallani, hogy igazad van, megcsal. Nem?
2021. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha a harmadikat találod meg majd. 🤦‍♀️
2021. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak a kifogásokat keresed, és a többi választ nem is olvasod el (pl. hogy szél is ráfújhatja), és arra vársz, hogy mindenki azt mondja, megcsal: tessék. Hú, apám, te vagy az új Sherlock Holmes, a nyomozók gyöngye, tuti megcsal, rúgd ki a p...ba, aztán táncolj a szobában, amiért ilyen zseniálisan okos voltál!
2021. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
95%

Gyanítom, nem ok nélkül keresed a hajszálakat a pulcsiján. Én is voltam ilyen és igen. Akkor valóban megcsalni készült, pedig nem találtam hajszálat...

Szóval gondolom, hogy adott neked erre okot? Mert akkor igen, lehetséges, hogy megcsal. Többet kellene tudnunk.

2021. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!