Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem szakít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szakít?

Figyelt kérdés

Egy elég bonyolult dologba keveredtem bele tavaly nyáron, ami akkor még egyáltalán nem tűnt annak. Tehát van egy baráti társaságunk, ahol az egyik srác már 3-4 hónapja mondta a többieknek, hogy borzalmas a kapcsolata és hogy ki akar lépni belőle. A lány meg is csalta, ez ki is derült, onnantól kezdve volt ez a "szakítani akarok" duma. Aztán megismertem én is a srácot. A lány eredetileg másik városba valósi, viszont itt élnek közös albérletben. A lány ekkor épp nem volt itt. Aztán hát kavarni kezdtünk a sráccal, minden nap munka után jött értem, rengeteget beszélgettünk, összebújós volt, jártunk közös barátainkkal mindenhova, mindenki tudta, hogy kavarunk. Ebbe mindössze azért mentem bele, mert állította, hogy szakítani fog a lánnyal. Aztán 3 hét után visszatért a barátnője és teljesen eltűnt. Már a baráti társaságunkba se járt, nem jött velünk semerre. Ez tavaly nyáron volt.


Aztán februárban újra összesodort minket az élet, és onnan folytattuk ahonnan abbahagytuk. Ő azt állítja hogy rengetegszer gondolt rám, mindig váratlanul az eszébe jutottam, emellett állítja, hogy még mindig ugyanolyan rossz a kapcsolata. Mondtam neki, hogy nekem amúgy hiányzik, hogy szeretve legyek, erre ő azt mondta, hogy pont ezért van velem, hogy szeretetet adjon nekem. Akkor találkozunk, amikor a lány hazautazik.


A barátnője családja nagyon gazdag, utazgattak a vírus előtt mindenfelé. Barátaink egyáltalán nem kedvelik a lányt, soha nem jött velünk sehova, ha találkoztak vele akkor is ilyen lenéző stílusa volt. Emellett rengeteg sztori van arról, hogy mennyit veszekednek.


Egyszerűen nem értem mi gátolja meg abban, hogy szakítson, ha már a megismerkedésünk előtt is nagyban mondta mindenkinek, hogy ő szakítani akar, mert nem bírja. Volt már valaki hasonló szituációban? Tényleg az tartaná vissza a szakítástól mert a csaj családja pénzes? Mert amúgy a faszi iszonyat szorgalmas, jó állása is van. Emellett én magam sem tudom, hogy mit tegyek, mert nagyon jól érzem magam vele, és tudom, hogy ő is velem. Barátaim szerint a csajjal még csak nem is beszélgetnek, tényleg csak egymás mellett élnek.



2021. márc. 25. 11:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert gazdag a csaj családja.

Mert lusta, gyáva szakítani.

Döntsd el melyik verzió illik rá jobban, avagy mindkettő.

Nekem nem kellene egy ilyen pasi, az egyszer biztos.

2021. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Legtöbbször ez a duma a férfiak részéről, hogy nem jó a kapcsolat, nem jó a szex, el fogom hagyni. És mindig vannak nők, akik ezt beveszik 🤷‍♂️
2021. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Miért szakítson? Otthon hapzsi-dőzsi, ha meg kell lelki szemetes, ott vagy te.
2021. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
altalaban a ferfiak ha szakitani akarnak, csak akkor lepnek ha van egy biztos masodik. ti koztettek volt tobb is beszelgetesen kivul? amugy tenyleg nagyon sokan felnek lepni..aztan eltelik sok ev s akkor jonnek ra, hogy mekkora hulyeseg volt
2021. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Persze, 3 héten keresztül minden éjszakát együtt töltöttünk, most is ugyanonnan folytattuk, ahol befejeztük, mintha nem is telt volna el 7 hónap. Mondta többször is, hogy sokkal jobb velem minden, mint a barátnőjével. Tényleg látom amúgy rajta, hogy nem akar kihasználni, sőt, "mindent" próbál megtenni azért, hogy én ne érezzem rosszul magam.
2021. márc. 25. 11:40
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg látom amúgy rajta, hogy nem akar kihasználni, sőt, "mindent" próbál megtenni azért, hogy én ne érezzem rosszul magam"


Akkor eddig mit csinált kedves kérdező? Mert szerintem kihasznált.

2021. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az zavar, hogy már megismerkedésünk előtt szakítani akart a lánnyal, meg ha állítása szerint minden jobb velem, akkor kajakra mi tartja ott. Mert ahogy írta valaki "hapzsi-dőzsi", az nagyon nincs. Szerintem előbb használja ki a barátnőjét pénzügyileg, mint engem bármiben.
2021. márc. 25. 11:50
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó a dumája, te meg naív vagy. Jó tanulópénz lesz.
2021. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a punciért lehazudják a csillagokat az égről.. ha még gazdag is a csaj, hülye lenne otthagyni! A jövője biztosított mellette... Téged meg akkor vesz elő amikor akar..
2021. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"mondta a többieknek, hogy borzalmas a kapcsolata és hogy ki akar lépni belőle. A lány meg is csalta, ez ki is derült, onnantól kezdve volt ez a "szakítani akarok" duma. "


Hát mert ha nem hangoztatja, akkor esélyes, hogy mindenki puhap.csnek tartja, hiszen elég nyilvánvalónak tűnik, hogy a pénz miatt még ezt is hajlandó lenyelni. Ha szakítani akarna, akkor szakítana, de ő nem akar. Meg amúgy miért is akarna? Otthon van lóvé, téged meg így is megkap, csak eleget kell hantáznia. Te ürítésre jó vagy, de kapcsolatra nem kellesz neki.


Egy jó tanács: soha nem az a fontos, hogy a pasi mit mond. Azt kell nézni, hogy mit tesz. Ez a díszhuszár téged csak kihasznál, ha nem téged, majd talál mást, nem fog összetörni a szíve, ha elhajtod. Az egóját bántani fogja, de teljesen nyilvánvaló, hogy nem te kellesz neki, hanem csak egy bizonyos testrés(z)ed.

2021. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!