Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a párom?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve nem találkoztunk, tavaly áprilisban elment több mint 200 km-rel arrébb dolgozni 1 hónapra a "pénz" miatt. Ezelőtt tök normálisan beszélgettünk, napközben kétszer is felhívtuk a másikat. De amióta lement dolgozni azóta ezek a beszélgetések abba maradtak. Facebookon még úgy ahogy beszéltünj, de ez is kezd lankadni. Júliusba akartam hívni, de vagy letette, vagy nem vette fel. Messengeren fent volt, ha írtam megnézte, de nem válaszolt. Ez 3 napig tartott amíg nem mondtam, hogy megcsal. Akkor mondta el, hogy dolga volt, nem ért rá és fel volt háborodva, hogy miért találok ki ilyeneket. Utoljára Októberben találkoztunk, de az se volt felhőtlen. Pár napja tudtam meg, hogy azért ment le dolgozni, mert nem bírta elviselni, hogy nem találkozunk és ő magányos. Nem tudom, hogy tényleg megcsal, vagy én vagyok paranoiás, de ez a nem találkozik, nem beszélünk, ha hívom titkolózik vagy nem is veszi fel.
2021. ápr. 2. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarja szüntetni a kapcsolatot veled.
2021. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Felvetettem nem egyszer, hogy szakítsuk, de ő hallani sem akar
2021. ápr. 2. 19:07
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Ha van hozzá türelmed és szereted őt (és úgy véled, hogy ez kölcsönös), akkor várj egy darabig, de én nem hinnék a szavának.

Ffi.

2021. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3 Az a baj, hogy nem ez volt az első alkalom, hogy lement dolgozni. Az 1-3 alkalmat azt megértem, hogy lement, mert kellett a pénz, mivel első albérletbe költözött (a 3.alkalomkor),volt is neki munkahelye. De valamiért ott hagyta, olyan címszóval, hogy szar a munkahely. 1 éve dolgozott ott, de semmi olyat nem mondott, hogy szar lenne, még szerette is, csak amikor megkapta, hogy megint mehet oda akkor változott meg a véleménye. Rengeteg variációt (ötöt) hallottam, hogy miért ment le. Az elején még hittem neki, de már 3.variációnál már nem igazán. Akkor volt augusztusban esküvőn, én nem mentem el, mivel őszintén nem akartam megjátszani, hogy milyen boldogok vagyunk. Írta is, hogy nem tud írni mivel az esküvőn van és segítenie kell, de azért fent volt. 1 képet sem láttam róla. Viszont ami eléggé érdekes, hogy a menyasszony barátnőjét bejelölte ismerősnek, ő mondta el, hogy ki az, de ennyibe is maradt az egész.
2021. ápr. 2. 19:17
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Lhet sok mas inger eri. Ez nem jekent feltétlenül megcsalast.


Pelda nekem volt barátom itthon de két suli közt kimentem külföldre dolgozni. Ott megismertem már első nap sacc 50 embert, magyarokat is, nappal melo ejszaka bulik, esténként spanok, aztán mivel szitter voltam kivittek másik országba is mert amig üzleteltek a szülők ott en voltam ott is a kicsikkel, szabadidomben tengerpart, megismerkedtem a vendéglátosakkal akik áthivtak a konyhára is enni megismertetni az olasz kajákkal, aztan megint bulizás ejszaka, meg plusz melom is lett a szitterkedes mellett is, meg sorolhatnám.


Hát én sem a messengeren meg facen logtam..voltak ugyan telefonbeszélgeteseink, de szoval..

2021. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
és ennyit nem vagy képes utazni hozzá vagy hogyan? mert a 2000km az márt azt mondom necces, de bakker 200 km és egy éve nem tali az borzasztó lustaság
2021. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Bocsi az elutések miatt
2021. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#6 Nem vagyok lusta, de nincs kocsim, nincs jogsim. Vonattal vagy busszal arra fele még nem jártam. Nem egyszer mondta, és megígérte, hogy sokszor megfog látogatni. Nem történt meg
2021. ápr. 2. 19:22
 9/27 anonim ***** válasza:
93%

"Vonattal vagy busszal arra fele még nem jártam."


te csak arra mész ahol már jártál? életképes lehetsz, mondjuk ez látszik a kapcsolatotokon is

2021. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Jól van, szia. Léphetsz innen
2021. ápr. 2. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!