Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, akik szeretőt tartoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szeretőt tartotok és érzelmek is vannak köztetek! Hogyan viselkedtek otthon a feleségetekkel, amióta szeretőtök van?

Figyelt kérdés
Adott a házasságunk, de egy ideje érzem, hogy nincs minden rendben. Ugyanúgy éltek házas életet a feleségetekkel a szeretőtök mellett? Egy idő után elhagytátok a feleségeteket, gyerekeiteket a szerető iránti érzelmeitek miatt? Csak olyan írjon, akivel történt hasonló, kioktatást köszi nem kérek!

2021. ápr. 3. 10:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Otthon a párommal is éltem szexuális életet, amíg szeretőm volt, de nem annyit, mint előtte. Amióta nincs szeretőm, azóta már otthon sincs szex, kb 9 hónapja. F
2021. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11. Érdekes amit írsz, ezt sokan mondják. Kb. míg szerető van jobban egyben vannak otthon. Megszűnik a kapcsolat, megszűnik otthon is a szex
2021. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 komi77 ***** válasza:
32%
12-es lehet meglepő amit mondok. Sokszor az otthoni szexuális túlfűtöttség miatt lesz a kikacsintgatás is. Mert olyankor az ember fel van dobódva lelkileg és önbecsülésében is. Ide nekem az oroszlánokat érzés alakul ki - egyén függő. Aztán ez a túlajzott állapot hozza a kíváncsíságot, hogy milyen lehet/lehetek mással. És indul a spirál, mert egy úgysem lesz elég, hanem mégtöbb. Ez olyan oda vissza dolog. Persze amikor szexuálisan enervált vagy még kifelé sincs kedved menni és fordítva. Ha már jól laktál kint, akkor otthon sincs meg az a hajtóerő.
2021. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

13, tehát ha nagyon jó otthon a szex akkor is megcsalnak, és ha nagyon rosz, vagy esetleg nincs, akkor is :)) ja ok.

Nem is értem miértnem él mindenki poligámáiában, ha az a kulcs a boldogsághoz...

2021. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 komi77 ***** válasza:
18%
14-es, nos a jól lakott macska is vadászik élvezetből, az éhes meg éhségből. Sajnos az emberi természet ebben a kérdésben lehet nagyon hasonló. Ez persze egyén függő. Nem mindenki tesz ilyet akár van akár nincs kellő intimitás az életében. Ettől még nem kell a poligámia felé fordulni. Inkább kell megtalálni a megfelelő párt és foglalkozni a kapcsolattal minden téren. És persze akkor is becsúszhat a kíváncsíság, az unottság, a stb. ami megint csak ide vezethet. Nincs igazán jó recept semmire. Bocs az erős őszinteségért, de saját bőrömön tapasztaltam a nejem jóvoltából. Most már én sem vetem meg a poligámiát.
2021. ápr. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azta :) És nálatok az asszony kezdte!

Jajj ne kérj bocsánatot, érdekes hasonlatokat használtál. El is gondolkodtatott.

2021. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 komi77 ***** válasza:
68%
Igen ő kezdte. Csak úgy unalomból, jólétből, kíváncsíságból. Igazából nem is tudja mi miatt "hiszen mindenki ezt csinálja". Húsz év után már mit akarok? Persze megélni nekem ezt nem volt egyszerű. De ma már másképp működik a kapcsolatunk.
2021. ápr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerető mellett jobb lett otthon is a szex...
2021. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!