Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderül hogy a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül hogy a párodnak pár hónapig volt mással viszonya, de épp sok gond volt otthon, mit tennél?

Figyelt kérdés

Válnál?

Egy levélből derült ki. Úgy magyarázta, hogy túl nagy volt a stressz, mert a vírus, a szüleim folyamatos kötekedése (tényleg kötekednek, mert elvesztette a munkáját) és hogy a gyerkőc körüli mindennapi gondok elől menekült.

Nem tagadja, hogy megtörtént minden, nem is hülyít. Sőt elmesélte, hogy ő is szedte fel a nőt.

De közel négy hónapig járt más nőhöz. Főleg "lelkileg"


Nem tudom mit lépjek, mert tényleg, de tényleg nagy nyomás alatt voltunk már egy éve lassan és ez kihatott a hangulatunkra, szüleim is tényleg levakarhatalanok sokszor, pláne az anyám, és hát a szexuális életünk is lapos jó ideje.


Mik lennének az indokok a megbocsátáshoz? Elvileg csak szexkapcsolat volt, de jó volt kiöntenie a szívét. Érzem, hogy én is hibás vagyok.


Másik nő teljesen eltűnt a képből. Egy dolog bánt, hogy a levél, amit én nyitottam meg (igen, tudom) abban egy hosszú visszavezethető levélváltás volt, ami olyan durva szexuális részleteket rejtett, amikről mi sem beszéltünk még, illetve hogy a férjem minden beszélgetésnél érdeklődő és figyelmes volt. Szóval, hogy szexchat mellett ilyen mi történt ezzel azzal, rendeződött -e ez meg az. Ilyenek.


2021. ápr. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennêk a levêl elolvasâsa utân szexeltêl mâr vele?

Ha igen, akkor mindegy mit olvastâl, mert tûltetted magad rajta. Ha nem, akkor mâs majd elkapja.

Itt nem lehetsz nyertes,szakîts, hogy megnyugodj.

2021. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
14%

Sztem olvasd el a szurke otvenarnyalatat es rajossz, h ezek igazabol eleg izgatoak.

Nekem egyedul a szajbakopes nem fer bele meg a pofozkodas.

Nekem volt olyan exem, aki ennel sokkal durvabbakat akart...

2021. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
31%
Most talán még én érezzem magam rosszul, hogy nem kéne olyan, aki fojtogatni akar és számba köpdösni? Mégis mi az izgató ebben? Nem vagytok normálisak, már bocsánat.
2021. ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:

Szájba ...nem köpni, na.

Elég megosztóak vagytok.


Valami olyasmi volt, hogy kapsz majd pofont és megtudod ki a főnök. Meg sok röhögős szmájli


Hát nekem ilyeneket sosem mondott


Egyet nem tudok még eldönteni, Nem lehet, hogy azért nem kért meg rá, mert ezek ilyen prostituált dolgok?


Hogy érzi ő is hogy tiszteletlen lenne?

És pont ezért nem is tiszteli a másik nőt?


Csak ilyen ingyenes nő volt?

2021. ápr. 5. 17:54
 35/84 anonim ***** válasza:
70%

Ne reménykedj, ha megbeszéltek mindent akkor barátként tekintett rá. És ha ezek a vágyai akkor minimum hálás volt, hogy megélhette vele.

Amúgy a fojtogatós szex nagyon izgató, ha jól csinálják, és a szájba köpés is tud erotikus lenni, de abban van valami, hogy a gyerekeid anyjával talán nem ezt akarod csinálni. A baj az hogy ő ezt annyira akarta csinálni hogy keresett hozzá valakit, akivel hónapokig együtt volt.

2021. ápr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
90%
34 szánalmas hogy ezzel nyugtatod magad. Nem egy prostival volt, hanem egy másik nővel, aki kielégítette a vágyait. +A legbelső gondolatait is vele osztotta meg és nem veled. Gondolkozz el ezen.
2021. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
4%
Jajj #36 ne hajtogasd már a hülyeségeid. Ez csak egy ártatlan szex volt. Nincs itt legbelső gondolat, nem voltak érzelmek. Csak szexualitás
2021. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
73%

34, Ez egy játék. Tisztelem imádom a barátnőmet akkor is amikor vörösre verem a seggét szex közben, csak éppen játszunk. Azért játszunk, mert szórakoztat minket.

Játszottál már gyilkosost társaságban? Gyilkos lettél tőle? Ez nem tiszteletlenség.

2021. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerűen csak arról van szó, hogy teljesen mások az igények, elképzelések. És a kérdezőről eddig az derült ki, hogy nehezére esik nevén nevezni a dolgokat. Továbbá azt hiszi, ha egy nő elmúlt 40, akkor már csak alszik az ágyban. :)


De mindkettőjüknek lehet olyan partnere, akivel nagyon jó együtt.

2021. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
28%

"Valami olyasmi volt, hogy kapsz majd pofont és megtudod ki a főnök. "


ha valakinek ez bejön, egészségére, de normális nő menekül az ilyen komplexusos bal$aszok elől. Eszem megáll!

2021. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!