Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderül hogy a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül hogy a párodnak pár hónapig volt mással viszonya, de épp sok gond volt otthon, mit tennél?

Figyelt kérdés

Válnál?

Egy levélből derült ki. Úgy magyarázta, hogy túl nagy volt a stressz, mert a vírus, a szüleim folyamatos kötekedése (tényleg kötekednek, mert elvesztette a munkáját) és hogy a gyerkőc körüli mindennapi gondok elől menekült.

Nem tagadja, hogy megtörtént minden, nem is hülyít. Sőt elmesélte, hogy ő is szedte fel a nőt.

De közel négy hónapig járt más nőhöz. Főleg "lelkileg"


Nem tudom mit lépjek, mert tényleg, de tényleg nagy nyomás alatt voltunk már egy éve lassan és ez kihatott a hangulatunkra, szüleim is tényleg levakarhatalanok sokszor, pláne az anyám, és hát a szexuális életünk is lapos jó ideje.


Mik lennének az indokok a megbocsátáshoz? Elvileg csak szexkapcsolat volt, de jó volt kiöntenie a szívét. Érzem, hogy én is hibás vagyok.


Másik nő teljesen eltűnt a képből. Egy dolog bánt, hogy a levél, amit én nyitottam meg (igen, tudom) abban egy hosszú visszavezethető levélváltás volt, ami olyan durva szexuális részleteket rejtett, amikről mi sem beszéltünk még, illetve hogy a férjem minden beszélgetésnél érdeklődő és figyelmes volt. Szóval, hogy szexchat mellett ilyen mi történt ezzel azzal, rendeződött -e ez meg az. Ilyenek.


2021. ápr. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy pasit, dugjatok fél éven keresztül.

Majd azt mondod neki, nagy volt a stessz amiatt higy megcsalt és nem bírta tovàbb.

Ha olyan megértő mint te akkor érdemes együtt maradni.

2021. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
95%

Szakítanék/válnék.

Ha problémája van, akkor üljünk le és beszéljük át vagy ha menthetetlen a dolog, akkor tisztességesen menjünk szét.

2021. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 A kérdező kommentje:

Szóval válás....


Rendesen felkavart.


És nem csak, hogy vele volt szexuális tevékenység, hanem, hogy olyanokról is leveleztek, amikről nekem fogalmam sem volt. Nem csak, hogy vágyik rá, mert azt tudom, hogy a libidónk más, hanem, hogy ilyeneket mással bevállal


Mintha egy teljesen más férfit ismertem volna meg. Ismeretlenül megesküdtem volna, hogy az én párom ilyet nem ír.

Mint egy őrült perverz komolyan

2021. ápr. 5. 16:32
 4/84 anonim ***** válasza:
20%

Itt mindenki baromi nagy igazságértettel rendelkezik és tökéletes kapcsolatokban élnek (hisz ez a Zinternet), szóval 90%ban válásra fognak szavazni, de én lennék a kivétel akkor.

Egy ilyen helyzet nyilván erős hullámokat ver benned, de ez nem feltétlen baj. Egy erős krízis helyzet után lehet csak igazán feleszmélni és változtatni.

Ez:

"Mik lennének az indokok a megbocsátáshoz?... Érzem, hogy én is hibás vagyok"

egy nagyon biztató gondolat. Szimplán megbocsátani kevés, megérteni kell és megbeszélni közösen ami történt. Ha a párod is így látja és hajlandóak vagytok őszintén megvallani egymásnak az elkövetett hibákat és ezekből tanulni akartok, akkor még pozitívan is kijöhettek ebből. Minden csak rajtatok múlik. A saját életemből merítek amikor ezt mondom.

Biztos hogy ami eddig volt az tarthatatlan és változni kell. Erőt és megértést kívánok nektek ehhez.

2021. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:

Privátokra nem tudok válaszolni.


Ide leírom


Szóval olyan szexuális dolgok, hogy extra vad szex, egymás kikötözése, másik megütése, fojtogatása, hogy "megerőszakollak", meg ilyenek.

Legdurvább az volt, ahol kifejtette, hogy elélvezés után a nő testnedveit végigkenné a nőn és ő meg arra ....khm

Meg rengeteg ilyen beteg szerepjáték. Diáklány, apa-lány. fúj

Pedig a nő jócskán negyven feletti

2021. ápr. 5. 16:42
 6/84 A kérdező kommentje:
4/ Köszönöm. Nem tudom. Ilyen szexuális dolgokat nem tudom be tudnék-e vállalni. Nekem megalázó lenne.
2021. ápr. 5. 16:44
 7/84 anonim ***** válasza:
39%

"És nem csak, hogy vele volt szexuális tevékenység, hanem, hogy olyanokról is leveleztek, amikről nekem fogalmam sem volt. Nem csak, hogy vágyik rá, mert azt tudom, hogy a libidónk más, hanem, hogy ilyeneket mással bevállal



Mintha egy teljesen más férfit ismertem volna meg. Ismeretlenül megesküdtem volna, hogy az én párom ilyet nem ír.


Mint egy őrült perverz komolyan"



Pedig ez is ahhoz az emberhez tartozik, akit megismertél. Nem ő változott meg, hanem te ismerted meg kevéssé. A sértettséget lobogtatni ilyenkor a legegyszerűbb.

Mit gondolsz miért nem tudtál ezekről eddig? És miért osztotta meg ezeket egy másik nővel, amikor jóval kevésbé ismerte mint téged?

Azért mert nem látta valószínűleg benned a lehetőséget sem, hogy el tudnád így fogadni őt. Ha ezt most ennek a gondterhes helyzetnek az ellenére is megteszed, akkor olyan óriási gesztust teszel ezzel, ami képtelenség hogy ne lepné meg komolyan.

Egy ember nem csak fehér. Egy kapcsolatban nem csak a jó dolgokat kell kimondani és elfogadni. Amíg ez az elvárás addig a másik is így fog működni és ilyen csalódások fognak érni. Az őszinteség általában addig terjed amíg az elfogadás a másik részről. Ez egy nagy bölcsesség. Nem az enyém.

2021. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
81%
Én nem tudnék bízni benne. Hónapokon keresztül hazudozott megcsalt, hátba támadott. Soha nem tudnék bízni benne, és gusztusom se lenne hogy lefeküdjek vele ezek után.
2021. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
94%

Én nem tudnék neki megbocsátani. Nálunk is kiderültek dolgok, nem csalt meg, ennél kevesebbért váltam. Viszont nagyon fontosak a következő faktorok:

1. A problémát nem veled beszéli meg, hanem máshoz fordul.

2. Megcsal.

3. Hazugságban él. Ha nem nyitod meg azt a levelet, sosem derül ki, de ez után abban sem bízhatsz, hogy az volt az egyetlen.

4. Eltérő vágyaitok vannak és eltérő a libidótok is.

2021. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
62%
Azt írod a vágyaira, hogy fujj. Ebben az esetben nektek házasodni se lett volna szabad, ő pedig újra meg fog csalni.
2021. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!