Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kiderül hogy a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiderül hogy a párodnak pár hónapig volt mással viszonya, de épp sok gond volt otthon, mit tennél?

Figyelt kérdés

Válnál?

Egy levélből derült ki. Úgy magyarázta, hogy túl nagy volt a stressz, mert a vírus, a szüleim folyamatos kötekedése (tényleg kötekednek, mert elvesztette a munkáját) és hogy a gyerkőc körüli mindennapi gondok elől menekült.

Nem tagadja, hogy megtörtént minden, nem is hülyít. Sőt elmesélte, hogy ő is szedte fel a nőt.

De közel négy hónapig járt más nőhöz. Főleg "lelkileg"


Nem tudom mit lépjek, mert tényleg, de tényleg nagy nyomás alatt voltunk már egy éve lassan és ez kihatott a hangulatunkra, szüleim is tényleg levakarhatalanok sokszor, pláne az anyám, és hát a szexuális életünk is lapos jó ideje.


Mik lennének az indokok a megbocsátáshoz? Elvileg csak szexkapcsolat volt, de jó volt kiöntenie a szívét. Érzem, hogy én is hibás vagyok.


Másik nő teljesen eltűnt a képből. Egy dolog bánt, hogy a levél, amit én nyitottam meg (igen, tudom) abban egy hosszú visszavezethető levélváltás volt, ami olyan durva szexuális részleteket rejtett, amikről mi sem beszéltünk még, illetve hogy a férjem minden beszélgetésnél érdeklődő és figyelmes volt. Szóval, hogy szexchat mellett ilyen mi történt ezzel azzal, rendeződött -e ez meg az. Ilyenek.


2021. ápr. 5. 16:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
82%

#50 Állítsd már le magad. Neked nem jön be a bdsm, másnak meg igen. Mit kell itt pattogni? A pasival nem az a baj, hogy ilyenek a vágyai, hanem hogy ennek ellenére elvette a feleségét, illetve az, hogy utána megcsalta.

Nyilván, aki a kikötözős, vad szexet szereti, annak az jön be és nem a sötétben szöszmötölés a takaró alatt. Nőként írtuk többen, hogy ez sokunknál okés, izgalmas. Itt nem ez a kérdés. Hanem hogy a kérdező miért gondolja azt, hogy őt tiszteli a pasi amikor megcsalja.

2021. ápr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
49%
2021. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
89%

49

"Már belekostolt a jóba, izgalmasba, nem fog elég lenni neki a sima, unalmas, korlátolt szex egy prűd nővel. Annyira tisztel, h megkimel majd. Lehet örülni, h milyen tiszteletre méltó vagy..."


Szerintem ez óriási ferdítés. Ffiak között is van, aki semmi különöset nem akar, és nők között is van olyan, aki egy kicsit extrémebbet szeret. Nem hiszem, hogy unalmas és korlátolt lenne vki, mert nem akar fojtogatós, kikötözős szexet. (Ahogy az is k.rva nagy ferdítés, hogy a ffiak akarják, a nők meg nem.)


A kérdező viszont mintha tényleg kicsit prűd lenne, a megfogalmazásaiból, reakcióiból ez látszik.

2021. ápr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
*mármint a szexet
2021. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
89%

Ez meg az olasz mentalitás, hogy "nincs orális szex a gyermeke(i)m anyjával, mert azt a szeretőmmel csináljuk".


Attól még, hogy vki anya, attól még nő is. Hoppácska. Ha szereti a bdsm-et, akkor szereti. Ha nem, akkor nem.


Kérdező, azt meg rosszul gondolod, hogy te tiszteletre méltó vagy, mert nincs extrém dolog, a szerető meg aumatikusan k.rva, mert vele meg van.

2021. ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
32%
Hát én pontosan tudnám h az ilyen igényeit nem tudnám kielégíteni sosem, mondjuk nem is akarnám, sztem is beteg. Én inkább örülnék h kiderült, mivel nem is sejtetted egy ilyen mellett kellett volna leélned az életed. Így legalább van választásod.
2021. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy kurv a, de csak hagyta magát megalázni.


Nem csak szöszmötölés van nálunk, de valóban felnőtt emberek vagyunk, nem járunk az erdőbe fényes nappal szexelni.


Mi a gond a romantikus szexszel? Hogy ott figyelni kéne a másikra?


Én párom eddig nem volt ilyen. Lehet, hogy kapuzárási pánik, vagy a másik nő hozta ki belőle.

Én sosem aláznám magam ilyennel, hozzám tisztelettel fordult eddig, és más is.

Olyan nőt lehet tisztelni, akit előtte kikötöztél és a szájába....


Úgy látom, hogy itt több férfi áll ki a férjem mellett, és pont a nők értik


Csak az nem fér a fejemben, hogy emelett hogy tudott vele magánjellegű dolgokról is beszélgetni

2021. ápr. 5. 19:21
 58/84 anonim ***** válasza:
100%

Csak az nem fér a fejemben, hogy emelett hogy tudott vele magánjellegű dolgokról is beszélgetni

Mert nem csak fizikailag csalt meg hanem érzelmileg is. És én ezen nem tudnék túl lépni. Ehhez képest a kikötözés semmi.


Még mindig nem érted hogy aki ezt élvezi, nő is, neki ez nem megalázó.


És ezt nőként írtam.

2021. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
100%

#57 Úgy, hogy mint írjuk, nem nézi le. Te nézed le. A nő nem "hagyta magát megalázni" hanem minden percét élvezte. Te alázod meg magad, ha ezek után vissza kúszol hozzá.

Semmi gond nincs a romantikus szexszel, az is jó. De nem beteg, hanem olyan vágyai vannak amiket eltitkolt előled amikor elvett, ez nem volt szép tőle.

Amúgy egy hozzászólót leszámítva, aki férfi, senki nem védi abból a szempontból, hogy megcsalt. Csak ne áltasd magad azzal, hogy téged tisztel meg szeret és csak véletlenül megbotlott és egy kikötözött nő szájába esett farokkal előre. Fél éven keresztül, és ki is beszélt vele.

2021. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
75%

"Mi a gond a romantikus szexszel? Hogy ott figyelni kéne a másikra?"


A BDSM legeslegelso szabalya, hogy figyelj a masikra, ott sokkal magasabb a lec ebbol a szempontbol (mert a kockazat is nagyobb).


"Olyan nőt lehet tisztelni, akit előtte kikötöztél és a szájába...."


Szerintem nagyon rossz helyen keresgelsz, de komolyan. Aludj ra egyet es gondolkozz holnap tovabb. Vagy inkabb olvass. (Disclaimer: Lehet. En pont a multkor mondtam a baratomnak, hogy csinaljuk mar vegre megint ugy.)

2021. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!